Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nutritív allergia vizsgálat?

Nutritív allergia vizsgálat?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlik? Mikor lesz eredmény? Mennyire megbízható?

Csak annyit tudok róla, hogy vérvétel lesz. Még sose vettek tőlem vért ezért kicsit félek is ettől az egésztől.


2011. szept. 19. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi extra vesznek vért és az eredmény kb 2-3 hét


Egyébként meg így,hogy nutritiv allergia így nem létezik a betegség. Mivel a nutrition angolul egy gyűjtőnév ami magyarul élelmiszert jelent-- élelmiszer allergia van de azt mindig konkretizálni kell mit is kell az étrendedből kizárni milyen nutrienst. Mi az allergén.

2011. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat!


Tudom, hogy nem létezik ilyen betegség. Ez a vizsgálat neve mert valószínűleg valamilyen élelmiszerre vagyok allergiás, csak nem tudjuk mire és ezért kell ez a vizsgálat ami a legtöbb tápanyagra kiterjed. Ezért hívják így a vizsgálatot, hogy nutritív.

2011. szept. 19. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Írd meg majd az eredményt:)

dietetikus

2011. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben megírom, remélem nem feledkezem el róla. :) Kedves, hogy érdeklődsz

Megfigyeléseim alapján a tejjel van bajom, de mostanában annyira fura mert igyekeztem kiiktatni a tejet és egy ideig jó is volt, de aztán megint rendetlenkedett az emésztésem.

Fogalmam sincs mi lesz ha kiderül valami, változatosan főzök, de ha valamit ki kell iktatnom akkor nehezebb dolgom lesz. Ebben a vizsgálat után fognak segíteni vagy nekem kell megoldani? 20 éves vagyok és 4 éve főzök rendszeresen(napi szinten). Nagyon szeretek főzni, szívesen próbálok ki újdonságokat, de jó lenne valami kiinduló pont.

2011. szept. 19. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A diétához kapsz majd némi útmutatást... de az az általános tapasztalatom,hogy az édes kevés.. ezért jársz jobban ha vagy kitapasztalod vagy felkeresel valakit.
2011. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!