Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a (nem) teendő endokrinológ...

Mi a (nem) teendő endokrinológiai vizsgálat előtt?

Figyelt kérdés
Holnap endokrinológiai vizsgálatra megyek, laboratóriumi leleteimet is viszem. Miből áll egy vizsgálat? Szabad-e előtte enni? Másik problémám, hogy meg vagyok hűlve, gyógyszert szedek. (nem antibiotikumot) Ez baj lehet? Nem akarom, hogy odamenjek és elküldjenek, mert ettem, vagy mert beteg vagyok.
2011. okt. 11. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ehetsz. A leletek alapján fog valamerre elindulni: újabb vérvétel, ct, stb. Sima vagy nőgyógyászati endokrinológia?
2011. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sima endokrinológia lesz most.
2011. okt. 11. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös nem lesz, megnézi a papírjaidat,megméri, megtapogatja a nyakadat, esetleg további vizsgálatot ír elő (pl. speciális vérvétel, pajzsmirigy ultrahang)

Tüneteidet, testsúly változást fogja pl. kérdezni.

Tapasztalataim szerint az endokrinológus alapesetben semmi fájdalmasat nem csinál. :)

2011. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha inzulint is néznek akkor nem szabad enni. tesómnak is azt néztek, és így le tudták ott helyben venni a vért és nem kellett visszamennie. De ha már voltál laborban és nem kell újranézni akkor mind1. Szerintem ha vissza tudsz menni és nem időpontfoglalós, akkor nyugodtan ehetsz. De ez attól is függ hogy mit néznek. Mert ami befolyásolhatja az inzulinszintedet és olyan miatt mész, akkor ha kibírod ne egyél előtte a biztonság kedvéért. Persze csak ha nem lehet vagy nem tudsz máskor bemenni a laborba.
2011. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!