Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szúr az oldalam, nem birok...

Szúr az oldalam, nem birok kiegyenesedni és csak kis levegőket tudok venni, mert ha nagyobbat veszek, akkor beszúr és nagyon fáj:S Mitől lehet ez, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:
több alkalommal is előrodul ez
2011. dec. 1. 21:44
 2/6 A kérdező kommentje:
ha megerőltetem magam és felegyenesedek, és nagy levegőt veszek (nagyon kellemetlen ilyenkor) de akkor elmúlik
2011. dec. 1. 21:47
 3/6 A kérdező kommentje:

nem teljesen, de jobb lesz, aztán később teljesen elmúlik

Mi ez?

2011. dec. 1. 21:47
 4/6 A kérdező kommentje:
a hasam jobb oldala fáj a legalsó bordám alatt kb.
2011. dec. 1. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
tüdőprobléma, azonnal menj orvoshoz, embóliagyanús a dolog
2011. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyesmi nekem is volt mozogni is alig birtam egyik oldalrol átfordulni a másikra majd be f ostam buszon mindenegyes zötyenőnél szívtam a fogam annyira fájt. nekem mondju egy kicsit feljebb. egy napig volt kb ilyen másnap is éreztem még de akkor már normálisan végigtudtam mondani egy mondatot tudtam annyi levegőt venni.3.nap után meg totál eltűnt. én arra afogtam rá h előttevalo nap nagyon keményen falabdáztam szinte folyamatosan csak tenyeres izombol ütéseket és h azzal meghuztam valami bordaközi izmot...
2011. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!