Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon erős fejfájás ha...

Nagyon erős fejfájás ha oldalra illetve felfelé nézek. Miért?

Figyelt kérdés

2 napja tapasztaltam mellé társul még mandulafájás és orrfolyás. Orvoshoz nem nagyon szeretnék menni, mert már unják a fejem a rendelőben mivel annyiszor voltam beteg(különböző gyulladások, meg minden nyavalya)az elmúlt 3 hónapban.

Valakinek valami ötlete?


2012. márc. 11. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mehetsz másik rendelőbe is, szabad orvosválasztás van!



Kikéred a kartonodat az előzőből, és átviszed oda ahol nem unják a fejedet!


Azért fizetsz TB-t hogy ellássanak!

2012. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyit voltál beteg, akkor gondolom, valami durva bakteriális felülfertőzésed van, még agyvelőgyulladás is lehet (láttam már ilyet influenza szövődményeként!)


De még akár agydaganat is lehet, nem azért, hogy ijesztgesselek, de ORVOSHOZ EL KELL MENNED!!! Ha unják a fejed, ha nem...

2012. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát most rám ijesztettél.... Létezne hogy tényleg nem vennék észre hogy bakteriális felülfertőzésem van??? Agydaganat, agyvelőgyulladás????????

Lázam nincs és nem is volt eddig, néha hőemelkedés de az se haladta meg a 37,3°C.

Többször voltam már december óta vérvizsgálaton is, ahol a C-reaktív protein mindig normális volt és ezzel magyarázta az orvos hogy nincs gyulladás a szervezetemben, na de utána voltam fül-orr-gégészeten(január 20.) ahol azt mondták arcüreggyulladásom van, aztán a nőgyógyászaton(február 16.) ahol elmondták hogy idült hüvely gyulladásom van, mellette pedig izom és ízületi gyulladások jelentkeznek, fájdalmakkal ami olyan érzés mintha vándorolna mert mindig máshol fáj(bordák, derék könyök, vádli).

Január 20-án volt egy vérvételem amin a doki kért egy Anti-streptolizin O mérést. Aminek az eredménye 447 U/mL lett,kétszerese a felső értékhatárnak, ekkor elküldött fogászati kivizsgálásra de ott mindent rendben találtak.

Szedtem már antibiotikumot 2X, Augmentint.

Február 14-én ismét volt egy vérvételem és egy vizelet vizsgálat amin a

-HDL-koleszterin 1,0 mmol/l (1,2-1,7)

-LDL-koleszterin 1,8 mmol/l (2,0-3,9)

-Keton 5,0 mmol/l (0-0,5)

De azt mondta ez nem probléma és haza küldött. Az óta nem is mentem, mert már azt mondták pszichés alapon vagyok beteg. El is hittem hogy már nincs más magyarázat a tüneteimre. De tudom hogy nem vagyok depresszív hajlamú, mivel mindig mosolyogó, izgő-mozgó személyiségem van, még betegen is pozitívan gondolkodok.

Hát ha nem javulok 2 napon belül elmegyek ismét az orvoshoz.

2012. márc. 12. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, a leleteidet nem tudom értelmezni, de az látszik, hogy VALAMI van... Vizsgáltasd ki alaposan magad, mert csak akkor kaphatsz megfelelő kezelést!
2012. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm a választ!!!

Hát én már vizsgáltattam magam, de hogy hova menjek még, azt nem tudom.

Voltam már mellkasröntgenen 2X, arcüreg felvételem, a vér és vizelet vizsgálataim az orvos szerint jók. Ezért nem ad beutalót mert szerintem még maga sem tudja mit csináljon.

Ami nem beutaló köteles oda elmentem, szemészet(fejfájás miatt), fül-orr-gégészet(arcüreggyulladás miatt), nőgyógyászat.

Én ennyit tudtam tenni.

Nem vagyok jártas az egészségügyi ellátásokban , soha nem volt semmilyen problémám 3 hónappal ezelőttig.

Egyébként ma reggel óta nagyon folyik az orrom és legalább azóta nem fája fejem, lehet megint arc- vagy homloküreg gyulladás... Lehet lesz egy utam a fül-orr-gégészetre.

2012. márc. 12. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!