Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiütés a bőrömön, olyan mint...

Kiütés a bőrömön, olyan mint a szúnyogcsípés, csak nagyon sok és nagy helyen, mi lehet?

Figyelt kérdés

A minap elkezdett nagyon viszketni a tenyerem, nem foglalkoztam vele.

Fürdés után észrevettem hogy a kezemen piros foltok kezdtek előjönni, pár perc múlva pedig már az egész kezem tele volt vele.

Elmentünk a dokihoz , nem tudtak ott se semmit mondani , egy szúrással elintéztek.

Este alig hogy el tudtam aludni , de másnap reggelre elmúlt.


Aznap este megint elkezdett viszketni a kezem , ugyan úgy bepirosodott az egész kezem , de a hasam is elkezdett viszketni , és a végén az egész hátam , a hasam ,a kezem , a lábam , tele volt ilyen pattanással.


Nincs lázam , csak náthás vagyok , köhögök már 1 hete .

NEm bárányhimlő, se rózsahimlő , nem tudom mi ez ,de nem múllik el.


Mi lehet ez ? Mivel tudnám csillapítani a viszketést ? Ha vakarom , akkor csak egyre nagyobb és nagyobb lesz.



2012. márc. 13. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Allergiára gondolnék. Mit ettél az előtt, hogy kijöttek a kiütések?/urtikáriák/ Nem váltottál véletlenül szappant, tusfürdőt, vagy testápolót? Próbáld meg bekenni cink rázókeverékkel, hogy csillapodjon a viszketés. Minden esetre ne vakard, mert kisebesedik a bőröd
2012. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem ettem semmi újat , aznap csak téli szalámit ettem (szombaton) Vasárnap Gyrost , de ugyan úgy kijött.

Mosópor meg ilyenek nem lettek lecserélve semmi új tusfürdő , semmi.

Ma amikor iskolába mentem , reggel fürdés után fehér foltokba volt tele a lábamon.

2012. márc. 13. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!