Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakinek tapasztalata?...

Valakinek tapasztalata? (orrvérzés)

Figyelt kérdés
A testvérem is küzd ezzel.néha csak úgy elkezd vérezni az orrunk.nekem akár 40percig is vérzik elég rendesen.ha kicsit is náthás vagyok és fújom az orromat(gyengén) akkor is elkezd.vagy utána kicsivel.szeretném kiégetni az eret.valakinek már volt?mit kell tudni róla?fáj?köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 28. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
fül-orr gégészetre kell menni vele
2012. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkorom óta gyakran vérzett az orrom, a gégész sem tudott vele mit kezdeni: volt hogy beecsetelte, de már aznap este megint eleredt.

Két éve egyszer annyira vérzett, hogy nem tudtam elállítani. Kihívtam az ügyeletes orvost, ő sem tudta, mentőt hívott. A kórházban próbálták kiégetni, de nem állt el, úgyhogy teletömték tamponnal, és benn kellett maradnom két napig.

Mikor kijöttem, szörnyen féltem, hogy megint elkezdődik, mindenhová zacskót vittem magammal, ha rám jönne a buszon vagy valahol...Azóta szedem a Rutascorbint, és NEM FÚJOK ORROT. Egyszer sem vérzett az orrom.

2012. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket.sajnos azt h én nem fújok orrot nen tudom megtenni mivel alergiám is van.
2012. ápr. 30. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Én írtam az előzőt. Nekem is van allergiám, mit gondolsz, mitől készült ki az orrnyálkahártyám? :)

Nagyon nehéz volt leszokni az orrfújásról, de most már megszoktam. Biztos észrevetted, hogy ha kifújod, seperc alatt tele van megint, úgyhogy tökmindegy.

2012. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!