Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2 napja nagyon szédülök,...

2 napja nagyon szédülök, fáradt vagyok, hányingerem van (1x hánytam) fáj a hasam, és olyan fehér vagyok mint a fal. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Reggel elmentem az orvoshoz megtapogatta a hasam azt mondta lehet vakbélgyulladás menjek a sebészetre ha jobban fáj.Annyira nem fáj most szóval nem mentem de közel kell állnom a tükörhöz hogy lássam magam mert homályosan látok,kóválygok a lakásban meg enni se tudok.Mit csináljak??

2012. jún. 5. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Aztán, ha holtan esel össze a családod meg az orvos fogja beperelni, mi?

Inkább menj be az ügyeletre!

2012. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kezdődő vírusfertőzésre tippelek. Feküdj le, vegyetek a Patikában B6-vitamint (vény nélkül adják), ha netán hasmenésed és lázad is lenne később, akkor széntablettát, Algopyrint. Diétázz (sós vízben főtt krumpli, alma, keksz, stb.) és pihenj. Ha 1-2 napon belül nem javulsz, vagy romlik az állapotod, menj vissza az orvoshoz!
2012. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
volt már vakbélgyanúm de az sokkal de sokkal jobban fájt!szóval nem hiszem hogy ez lenne a baj!
2012. jún. 5. 20:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképpen vissza kell mennem a dokihoz mert látni akar mondom majd neki hogy nem javultam de félek hogy valami komoly bajom van!
2012. jún. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!