Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üdv! Nekem 4 napja nem volt...

Horváth Tomika kérdése:

Üdv! Nekem 4 napja nem volt székletem, az orvos felirt egy bizonyos Tisasen nevű tablettát ami sikertelen volt mert nem volt meg a hatása önök szerint mi lehet a probléma és mi lenne az alkalmas hashajtó szer erre?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban glicerin kúpot, helyezz be egyet és bátran készülődj a anyagcserére. 10-15 perc múlva porcelán nem marad szárazon!
2012. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Okai lehetnek:

finomított ételek

mozgáshiány

feszültség, stressz

gyógyszerek

Elsősorban nyers zöldségeket, gyümölcsöket kellene enned, savanyított tejtermékeket, aszalt gyümölccsel, nem cukorral keverni. Napi szinten, legalább 1,5 l. vizet meg kellene innod.

Reggel éhgyomorra vegyél be 1 kanál tökmag olajat, vagy valamilyen hidegen sajtolt olajat, és egy bögre langyos vizet igyál még meg, vagy savanyú káposzta levét. Tegyél 1 pohár joghurtba 1 kávés csésze mennyiségű beáztatott len magot, és ezt edd meg, de ehetsz aszalt szilvát, aszalt sárgabarackot is, és utána igyál sok vizet.

Lelki okai: ragaszkodást jelent a régi dolgokhoz, nehezen megy az adás, az ajándékozás. Sokszor önmagad nem tudod átadni, tudatod nem enged felszabadultan létezni. Ennek okát kell kideríteni, mert addig nincs egészség, amíg lelki blokkok ücsörögnek a testedben.

2012. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak az az igazság hogy attól félek hogy nem fog távozni a szervezetemből a salakanyag és nem akarok ez miatt kórházba kerülni nem fáj és nem is szúr sehol a hasam
2012. jún. 6. 19:20
 4/6 A kérdező kommentje:

Ma már rendesen megindult az anyagcserém reggel csak még mindíg fel vagyok puffadva.

Önök szerint ez már jó előjel?

Mert kezdem jobban is érezni magam

2012. jún. 7. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez előjel, gratulálunk!
2012. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Agnetha válasza:
Nem győzöm dicsérni, erre a a gondra a GUTTALAX a legeslegjobb!Magad tudod adagolni cseppenként, de óvatosan,15 csepp némi vízben feloldva, már komoly eredményt produkál.
2012. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!