Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki írhat ki táppénzre?

Ki írhat ki táppénzre?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom albérletben (és itt is dolgozok), de állandó lakcímem 200kmre van Pesttől. Albérletbe nem vagyok bejelentve, mert nem járult hozzá a főbérlő. A tb kártyám is otthoni orvosnál van leadva hisz hivatalosan ott élek. Havonta, két havonta járok haza. Ha ne adj isten megbetegednék akkor csak az ottani orvos írhat ki? Vagy lehet olyat, hogy az otthoni orvos mellett itt is bejelentkezem valamelyik háziorvosnál? Vagy hogy van ez? Ha táppénzre akarok menni, akkor pl lázas betegen utazzak 200km-et hogy kiírjon?

2012. júl. 23. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán hegyes függöly, ezzel mielőbb menjen nőgyógyászhoz, ha jól tudom fertőző.
2012. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi van!? Pasi vagyok! Mit keresnék én nőgyógyásznál!? És mi köze ennek a táppénzhez?
2012. júl. 23. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyat tehetsz, hogy átjelentkezel egy olyan háziorvoshoz, akit szimpatikusnak találsz, és a tényleges lakóhelyedhez, albérletedhez közel rendel. Szabad orvosválasztás van Magyarországon, nyugodtan lehet az ország másik végén élő orvos a háziorvosod.
2012. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt máshová akartam írni.
2012. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!