Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pattanások eltávolítása...

Szabó Krisztike kérdése:

Pattanások eltávolítása 1-2nap alatt? nektek mi vállt be?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári szesszel bekenem, és másnapra megszárad. Kinyomni csak akkor, ha elég érett, és ki tudod helyesen nyomni. Amelyik érett, azt kinyomom (pár óra múlva már alig látszik), ha pedig még nem, akkor szesz.
2012. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már kinyomtam őket meg leszáradtak,csak iszonyatosan hegesek:S alkoholt tettem rájuk..
2012. aug. 26. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha heges marad, akkor inkább ne nyomkodd! A hegeket nem lehet csak úgy eltávolítani, mint a pattanást.
2012. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha heges vagy piros puklis, akkor sudocrem, ha érett akkor se nyomd ki, hanem a dm-ben kapható balea young soft & clear,anti-pickel roll-on-nal kenegesd! :)
2012. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sudocremmel ha este bekened reggelre leviszi HA NEM PISZKÁLOD,NYOMOGATOD!előző voltam
2012. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
exposed skin care.
2012. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!