Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sürgős! Alkalmassági vizsgálat...

Sürgős! Alkalmassági vizsgálatra, és tüdőszűrőre kellene mennem, úgy hogy régóta nincs tb-m. Teendő?

Figyelt kérdés
7 hónapja nem volt fizetve, most el szeretnék kezdeni egy tanfolyamot, amihez vizsgálatok kellenek. Nos a kérdés, hogy először el kell mennem elintézni a tb-t? És csak akkor mehetek orvoshoz meg kórházba, ha befizettem a fél éves elmaradást is? Mert az nem fog menni egy összegben, az orvosi papírok meg jövő hétre kellenek. :/
2012. szept. 10. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz elmehetsz így is,de ki kell fizetned az elvégzett vizsgálatokat.Megnéztem egy oldalt,ahol magánban csinálnak röntgen,mert kíváncsi voltam rá mennyi úgy. 2011-es árak voltak fent,ott testtájanként 5000 volt,szóval idén az már inkább 6000 Ft szerintem.
2012. szept. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj be az APEH-hoz (NAV), indítsd el a folyamatot, kapsz csekket és kérjél részletfizetést, hátha beleegyeznek, utána már mehetsz az orvoshoz. Mehetsz most is az orvoshoz, ingyen ellátnak, de ők jelentik az APEH felé, hogy nem vagy biztosított, ezért jobb ha te teszed meg az első lépést a NAV felé.
2012. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kösz -
2019. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!