Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 21 éves lány vagyok szeptember...

21 éves lány vagyok szeptemberben lesz orrsövény műtétem. Nagyon fáj? Lenne egy pár kérdésem .

Figyelt kérdés

Suliba járok nappali tagozatra hány napot kell otthon tölteni? Ugye ha altatást kérek azt is csinálnak? Ha esetleg ébren kell ülnöm akkor hova adják az érzéstelenítőt és az meddig hat?

A műtét tartalmaz tényleg valamiféle plasztikai beavatkozást? Elég turcsi az orrom amúgy is..

Műtét után hány nappal kapok levegőt az orromon és hány napra rá épülök fel teljesen?Nagyon félek...

Hány napig lesz bedagadva az orrom, és nem fog úgymaradni a kitágult orr lyukam? Válaszokkat előre is köszönöm!


2009. aug. 9. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
2009. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!