Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A szemölcs levetetéséért kell...

A szemölcs levetetéséért kell fizetni? (bőrgyógyásznál)

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ingyen megcsinálják-1 kis hálapénzt várnak csak!!!!!
2013. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én anyajegyet vetettem le és nem kellett fizetni.
2013. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A maszeknél kell, jó sokat. De az le is szedi rendesen.
2013. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Maszekon annó 30ezer ft volt.
2013. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok érte...ugye egy alap vizsgálat bármire 5eft na nekem annyit kellett + írt fel gyógyszert.
2013. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem magánrendelésre gondoltam.
2013. máj. 14. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ki ne vágasd, akkor az vissza nő!

Nekem volt régen a kezemen, egy tololon keresztül került oda. Amíg rá nem jöttem, hogy a szalicilsavas szesz jól és hatásosan és végérvényesen eltünteti, addig nem tudtam mit tegyek vele.

Vágatni Nem akartam, mert akitől hallottam eddig, hogy úgy próbálták eltüntetni, annak komoly fájdalmas műtétje volt és utána megint vissza jött a kezére. Másnak meg a talpára.


El kell menni a gyógyszertárba és kimondottan szemölcs ellen kell kérni szalicilos szeszes ecsetelőt.

Amikor azzal bekened, akkor kifehéredik az ecsetelt rész.


Kis vattát kell fepödörni egy gyufaszálra és azt használhatod végig. bele kell tenni valami dobozba a kis üveggel együtt. Kiürült nagy vitaminos dobozba is elfér amire rá lehet zárni a kupakot. Különben elég furcsa szaga van.


napi egy két alkalommal kell a felületét be ecsetelni.

Kis idő múlva elkezd leválni a kiemelkedő rész a gyökerével együtt. Arra nagyon kell vigyázni, hogy le ne szakadjon az élő tartó része, mert akkor terjedni kezd.


Amikor kiesett az elhalt rész, akkor érdemes mégegy réteget lehámlasztani az előzőhöz hasonlóan, azután még a harmadikat is le lehet így hámlasztani. Amikor kezdi csípni a letisztult részt, akkor már ne kend tovább, mert az már tiszta és nem fog vissza nőni.


Viszont az ilyent nem szabad kaparni vagy nyomkodni se letépni, mert attól szóródik a környékén is.


A sebészt szerintem érdemes elfelejteni mert eddig még senkinek nem vált be hosszú ávon, pedig megkínoz ahogy hallottam. utána meg a kötést is egy ideig rajta kell hagyni, ahogy mesélték, akinek megcsinálták és vissza nőtt.


A legjobb a gyógyszertári szalicilos szeszes ecsetelő, mert az mindenkinek használt eddig.


Akinek a műtét után megint kijött, annak oda adtam a kis üvegben a maradékot és neki is eltüntette. Szóval az a tuti megoldás, és legalább fájdalom mentes és végleges, ha végig csinálod a kettő-három rétegű hámlasztást.

Amikor csípni kezd, akkor már ne kend többet. Akkor kész.

2013. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem 9 éve az egyik szemölcsöm elkezdett viszketni és nőni. Elmentem a bőrgyógyászhoz, aki adott egy beutalót és sebészetre kellett mennem, ott kivágták. Nem kellett fizetni, és nem is nőtt ki újra. Érzéstelenítőt kaptam, nem éreztem semmit. Elég mélyről kellett kivágni, hogy gyökerestől meglegyen, így egy hosszanti vágás mai napig látszik, 3 varrat volt benne. De biztos szemölcstől függ mennyire kell kivágni.
2013. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy ecsetelni kell a szalicilsavas szemölcs irtóval, és nyom nélkül gyógyul. Nincs műtéttől való félelem, nincs fájdalom és seb, csak egyszerűen le esik és elmúlik.
2013. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!