Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nekem mér ilyen volt az első...

Nekem mér ilyen volt az első menstruációm? 11L ( majd nem 12)

Figyelt kérdés
Anyunak 11 évesen jött meg az első menzije.Nekem is 11 éves koromban,de nekem az első csak nagyon világoss barna volt.Még nem volt a 2. dik menzim.Anyának sötétbarna volt elöször,de pár órára már rendes élénk piros lett neki ,nekem nem!De mér?
2013. aug. 21. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Aug 14-én voltam 12, csak hogy tudj viszonyítani. Nekem MA estefele kakibarna folt volt a bugyimon, rányomtam, és ONNAN jött. Ebben még tapasztalatlan vagyok, de most, hogy megszáradt, szürkés színe lett, nem tudom mi lehet. De az LBmnek rögtön piros volt asszem, 2002.01.30-án született, ha érdekel. Szerintem ez még nem mensi volt, csak hamarosan megjön, és az elején még rencertelen, lehet, hogy több mint egy hónap múlva jön meg a második, ne aggódj! Egyébként szerintem rossz kategóriába írtad :-)
2013. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem azt nézzem hogy most melyik kategóriába irtam.Na és ha pont nem jó ba akkor mi van?Nagy baj?Amúgy ez is mehet ebbe a kategóriába.Am énis láttam olyat aki nem jó ba irta!Akkor megkell ölni vagy mi?
2013. aug. 22. 12:47
 3/4 anonim válasza:
Szia, nekem is 11 évesen jött meg a menstruációm, azonnal piros volt, meg is ijedtem akkoriban. Fordulj anyukádhoz, ő majd mindent elmagyaráz e téren, és neaggodj, lehet hogy csak a menzesz kezdete, nem kell aggodnod :) 19/L
2013. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2013. aug. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!