Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel lehet eltuntetni a...

Mivel lehet eltuntetni a sebhelyet a boromrol?

Figyelt kérdés
Egy par hete volt egy patti a homlokomon (egyebkent nem vagyok egy pattanasos termeszet) es nagyon elkapartam, szinte egy seb lett beloke. Kentem ilyen hámosito kremmel, ami gyorsan lehozta a varrasodast, de ott maradt egy piros folt...eddig nem.volt ilyen a borom mindig gyorsan begyogyult es visszavaltozott borsziznuve a seb. Mivel lehetne szerintetek eltuntetni vagy gyorsitani a gyogyulast , hogy ne maradjon piros? Koszi 17/L

2014. jan. 12. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Már semmivel,illetve hegkimetszéssel. De nem biztos,hogy ilyen marad. Valószínűleg halványodni fog ahogy telik az idő. Arra figyelj oda(bár most szerencsére nincs nyár),hogy napsugárzásnak ne nagyon tedd ki,mert akkor szinte biztos,hogy megmarad a nyoma.
2014. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bőrgyógyász mondta egyszer:


minden seb, heg, ami nem "extrém módon keletkezett" idő múlásával átveszi a test színét. - nekem bőrgombám volt (nem a hagyományos) és ott volt ez igazán jellemző, hogy a gomba meghalt, de 4-8 hétig még maradt a folt.


Pattanásos is voltam, régebben csak az arcomon (már ott nem, inkább vállon), voltak ott is hegek, de már nincsenek. (csak a vállamon egyelőre)

2014. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!