Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kideríthető, hogy nem genetika...

Kideríthető, hogy nem genetikai hanem szervi ok miatt nem tudok hízni? Ha igen milyen vizsgálatokkal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvoshoz menj. Endokrinológushoz és gasztroenterológushoz kérj beutalót, ha ő is úgy látja, hogy fennállhat ilyen probléma. Cukorbetegség is okozhat nagymértékű fogyást, szóval tényleg háziorvoshoz fordulj.
2014. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, ha van valami komoly bajod azt ki lehet deríteni, de szerintem csak akkor érdemes ebbe belekezdeni, ha hirtelen fogysz le, minden ok nélkül.
2014. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt még azért hozzátenném, hogy hízni egyáltalán nem könnyű és nagyon sokszor (ha nem alkatilag vagy ilyen) pszichés háttere van az egésznek, én is tömtem magamba a több ezer kalóriát naponta és semmit sem híztam, utána leálltam ezzel, normálisan ettem, igyekszek nyugodt lenni és most már, több, mint egy év elteltével néhány kilót sikerült híznom.
2014. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!