Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fájdalomcsillapítót lehet...

Fájdalomcsillapítót lehet bevenni kisebb műtét előtt? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés
KB. egy hónapja műtötték ki bal lábamon nagylábujjamból a benőtt körmöt.Ez igen kellemetlen élmény volt, az érzéstelenítő ellenére mindent éreztem.Most a jobb lábamra kerül a sor, de már csak halasztgatom.Szerintem érthető, rossz élményt senki se akar kétszer átélni.A lényegre térve lenne erre valami megoldás?

2014. febr. 12. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél csak be ha ilyen bénák az orvosok... Csak olyan hatoanyagut amit szabad erzestelenitovel alkalmazni és legalább a műtét előtt fél órával.
2014. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15/F vagyok.5-ször műtöttek,kétszer a szememet :((
2014. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz vele semmit érni, ilyen akut fájdalmat helyileg lehet csillapítani, ilyen kis gyógyszertári tablettácskákkal nem. Ha beveszel két advilt, az a fejfájást elmúlasztja, de ha beütöd mondjuk a lábujjad, az attól még fáj. Jobban jársz, ha inkább kereken megmondod a dokinak, hogy múltkor mindent éreztél, és szeretnél tisztességes helyi fájdalomcsillapítást.
2014. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindent. Lehet, hogy az volt a gond, hogy amikor beadták az érzéstelenítőt, szinte egyből elkezdték a "beavatkozást". :/
2014. febr. 15. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!