Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Iskolaorvosnál amikor a...

Iskolaorvosnál amikor a nemiszerveket nézik, mindenkinél cserél gumikesztyűt a doki?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 14:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

oké és ezt mikor is tagadtam? csak persze az megint túlzás, hogy minden szülőnek magyarázzuk el, hogy készítse fel gyermeket arra, hogyan tolja majd le a nadrágot ill. vetkőzzön le. A többi úgyis orvosi feladat, azt azért ne akarja már egy nem orvos szülő megítélni. A levetkőzéshez pedig még tán általánosban se kell annyi ész és fejlettség, hogy külön előadásokat kelljen róla tartani. Hol élsz te, ahol ennyi idő van mindenre? A másik meg, senki nem hal bele, ha évente egyszer levetkőzik 5 percre, ennyi, legyen az általános vagy középiskolás.


Aztán szintén gyakori probléma mindkét nemnél, hogy nem a kellő mértékben és ütemben zajlik az érés és bizony gyógyszerezni kell, mert pl még 17 évesen se szőrösödik. Megbocsáss, de sztem egyik orvos se lát át a bugyin/alsónacin, tehát én magam továbbra se értem ezt az okoskodó ellenállást, amivel legtöbbet pont a vizsgálandó gyerekeknek ártasz amúgy.

2014. máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Bocs,de te hol orvosnak adod ki magad,hol nő vagy hol meg férfi éppen szóval hagyd abba 48%-os a butaságot.


Ami gond ha már a késői nemi érésre gondolsz hogy bizony sokszor túl korán akarnak már hormonok felírni az orvosok ami kislányoknál maradandó szörösödéshez,elhízáshoz vezethet.Itt gondolok arra hogy ha 12 évesen megjött egy lánynak a mensije(de akár később ,vagy korábban)mindenki tudja hogy az első pár évben akár hónapok is kimaradhatnak a havi vérzésnél,össze-vissza is megjöhet,hol erősebb hol alíg vérzik kis kamasz és ezt nem szabad bolygatni.Valaki meg egyből elkezdi tömni hormonnal aztán meg lehet nézni,lesz egy duci szőrős lány belőle és ha nem nyúlnak hozzá akkor meg simán lehet 1 év alatt beállt volna a mensije rendesen.Nekem van ilyen az iskolai társak közül az egyiknél nem engedte az anya hogy gyógyszerre tömjék a gyereknek beállt és normális külsejű maradt a másikat elkezdték tömni meg lehet nézni!!!


Ha már a szőrösséget hoztad fel,mind két nem gyakorta borotválja már magát akár általánosban,tehát nem fogsz szőrzetet látni.A szőrzet megtekintéséhez is elég csak kicsit lejebb húzni az alsóneműt,már ha van szőrzet és nem borotválta azt le.


Hagyjuk a kamut.


Vannak szám adatok amik azt mutatnák hogy növekszik a nemileg igen későnérők és egyéb nemibajokkal rendelkezők száma?Akkor miről is beszélünk.


Az egyenkénti vizsgálat meg mindenkit megillet,az orvos csak egy embert tud egyszerre vizsgálni,tehát 4 másiknak nem kell a vizsgálatkor ott lennie.

2014. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

így van, hagyjuk, de főleg te kamuzol, szal vizsgáld meg magad lécci kicsit.


Vannak szám adatok amik azt mutatnák hogy növekszik a nemileg igen későnérők .."


bizony vannak, és nagyon durva ütemben növekszik a számuk. talán számodra csoda, de nagyon sok 16-17 éves kamasszal találkozok, akinél igazából meg se indult a másodlagos nemi jelleg kialakulása.


" és egyéb nemibajokkal rendelkezők száma?Akkor miről is beszélünk. "


nemi bajról nem beszéltem, na meg a későn érés se nemi baj, most már egy komplett katyvasz, amiről itt próbálsz beszélni. mint említettem, ezzel csak az a baj, hogy hamisan adod a lovat sok fiatal alá, és elősegíted, hogy véletlenül se kapjon időben segítséget!!

2014. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

A nemi baj nem csak nemibetegség lehet, tehát nem csak sexuális uton terjedő betegségre kell gondolni hogy ponsabban fogalmazzak,hanem a nemiszerveket érintő összes próblémára lehet akár gondolni.Az orvosok meg nem igazán a szőrösséget nézték a mások által leírtak alapján ha elolvasod.


És mint írtam borotválják magukat nagyon sokan a fiatalok közül,mivel te folyton a szőrösséget hozod fel példa gyanánt,és azt is leírtam hogy a szőrzet megtekintéséhez elég csak lejebb húzni picit az alsóneműt nem kell azt teljesen lehúzni.De nem is nézik a szőrösséget nagyon ezt is írtam már..


Szerintem azt is írtam már hogy fiúknál is a fitymaszükület még ha enyhe is sokszor csak merev állapotban látható,nagyon sokan írtak erről,hogy csak mereven feszül kicsit,vagy ott van némi gond,amit aztán helyi módszerekkel korrigáltak,tehát ha erről nem számol be a fiatal akkor nem is lehet észrevenni,tehát ezen is el lehet gondolkodni.


Ha most az érveket nézzük,akkor korosztálytól,csoportoktól függetlenül mindenkit mindenféle vizsgálatra kötelezni lehetnek,hány aranyeres felnőtt van például.


Mindenre lehetne indokot keresni,hogy ez meg ez mért is kellene!!!!

A kényszerítés,a kötelezővé tétel sosem ért el igazi eredményeket,lást a tüdőszűrést akár.



De a lényeg hogy kulturált,diszkrét körülményekre van szükség akármilyen vizsgálatról is legyen szó!!!!

2014. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
így van, de sztem egy orvosi rendelő kellően kulturáltnak számít.
2014. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

1, a szőrösség is kérdés, ezt is nézik (volt már olyan eset még az én iskoláskoromban is, amikor valaki leborotválta, és elrettentő példaként legalább az orvos előadást tartott ennek veszélyeiről, na meg borotvált esetnél is abszolút meg lehet ítélni, hogy az most alapból is csupasz vagy csak borotvált, hidd el ...)


2, Ha enyhe szűkületről van szó, akkor valóban csak merevedésnél jelentkezik, de pont ezért javasolt merev állapotban is megvizsgálni a fitymát. Amikor viszont már korábban is ezt javasoltuk, ugyanígy jöttek a támadások, hogy mert az milyen megalázó és mi köze van hozzá és stb. Azaz ahogy az előbb mondtam, az orvosi munkába ne akarjanak már olyanok bele szólni (és főleg irányítani), akik nem orvosok, és csak félinformációik vannak erről-arról, de azt rendkívül erőszakosan tudják nyomni, és ferdíteni.

2014. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Na most igen nagyot mondtál és igen fére beszéltél,ha már elkezdtek hogy mereven is meg kellene vizsgálni a fiákoknak a péniszüket.MOndom is miért.



Megmondom hogy mért,mert urologusnál is injekció segítségével tudják a péniszt ill szokták merev állapotba hozni(tv-ben és más orvosi műsorokban lehetet látni),vagy sok esetben a beteg hoz magával képet a péniszéről,amikor merev hogy a problémát így vázolja fel.Egy tv dokis angol műsorban is így volt(mint két esetben amit írok képet vittek az illetők),az egyik illetőnek mereven lefelé konyult igen erősen a pénisze és ez kb 3 hónappja követezett be nála,és kiderült sérülésből adódik,el volt erőtelejsen görbűülve,mintha valami törés lett volna.A másis páciens meg azért ment mert mereven nem tudta hátrahúzni hozott róla képet,lanakdtan megvizsgálták és nem volt baj,de képen látta az orvos mi a helyzet és szakorvoshoz irányították,ahol mindkettő kapott injekciót amitől merevedésük lett és így tudta az orvos megnézni.


Tehát a férebeszélésre most térnék vissza iskolába mégis hogyan képzeled el,nincs ott szakorvos aki injekciókat adna be hogy megvizsgálhassa őket merev pénisszel is,vagy hogyan gondoltad az úgymond izgalmi állapotot előidézni?


Ezt te sem gondoltad komolyan úgye?

Iskolásoknak majd mereven állapotba hozzák a péniszüket?


Az orvosot akit meg felhoztál példának iskoláskorodba ha az mások előtt demostrálta a leborotvált fanszörzetű srácot,tehát szegény ott állt egy péniszben,meztelenül és rajta mutogatta meg beszélt a többieknek mit nem szabad akkor egy áll at,és ki kellene rúgni.Mert ez megalázó de komolyan.Remélem nem így volt!Már ha igaz.



Remélem ez úgy volt hogy elmondta max az orvos mért is nem szabadna leborotválni,nem állította oda a gyereket a többiek elé.

2014. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A kulturáltság nem csak az orvosi rendelő felszereltségéra utal,hanem a vizsgálatokra is.


Akkor kulturált a vizsgálat ha ott egyedül van az ember,és az orvos van jelen,ha nem oldható meg az egyedül lét akkor kell egy sima,egyszerű pavilon ahova az általános vizsgálatok után(szem,magasság,súly,stetoszkopos vizsgálat,gerinc,lúdtalp ilyesmik)az intimebb vizsgálatokat el tudják végezni.Ez csak egy kis függönyke és nem tart semmeddig sem,hiszen ha bele gondolunk sok helyen a védőnő,vagy az assziszetens bonyolítja le az alap vizsgálatok zömét,ezt meg a doki,ott a kis függöny bemegy a gyerek és kész is.

2014. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De írd le hogyan is gondoltad a merev nemiszerv vizsgálatát!
2014. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!