Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rokonomnak, daganatot fedeztek...

Rokonomnak, daganatot fedeztek fel a tüdejében. Rossz indulatu. Tünet mentes. Müteni nem lehet, és elutasitja a kemo, ill sugárkezelést. Culavit nevü gyogyszert szed. Érdemes alkalmazni a kemot, ill a sugár kezelést? Ha igen, hogy beszéljem rá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Erre csakis onkológus tudna válaszolni, de még ő is -a leletek és a beteg hiányában- csak általánosságban.
2009. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
sok rákos a kemoba előbb hal bele mint a rákba mert annyira nagy pusztitást visz véghez a szervezetben...hallottam olyanról hogy valaki nagyon drasztikus életmódváltással meggyógyult a daganatból, nem kellett müteni neki.
2009. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem az a téma, amiben itt bárki érdemben tanácsot tudna adni. Az orvos tudja, hogy a daganat hogy helyezkedik el és ettől függ, hogy milyen kezelésnek vagy esélye és értelme.
2009. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan ezen mentem végig az elmúlt 2 évben.Voltam sugáron,meg kemón.Jelenleg gyógyultnak tekintenek.Járok ellenőrzésre,már a hajam is kinőtt.Döntenie neki kell.
2009. dec. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Azért is nehéz kérdés ez (azon túl hogy bele lehet halni), mert minden egyes ember és rákos eset más, máshogy reagál a sugárzásra és a kemoterápiára, ezért azt lehetetlen előre megmondani, hogy ártani fog-e ez vagy használ. Minden esetre súlyos érv van ellene, nevezetesen az, hogy ezek a kezelések nem tudnak elég célzottak lenni, mindent ölnek, az egészséges, életképes és a rákos sejteket egyaránt. Azt meg lehetetlen előre látni, hogy egy adott betegnél ennek mi lesz az egyenlege. Én személy szerint szintén nem kérnék ezekből a kezelésekből, inkább valami természetes módszerrel próbálkoznék. Az Echo tv-ben van hetente a Rákérdés című műsor, abban nagyon határozottan az a vélemény, hogy szinte mindig ártanak ezek a beavatkozások. Nekik vannak arra módszereik, hogy mit lehet tenni természetes úton, de én nem nagyon figyeltem rá, mert engem ez ilyen mélységben most szerencsére nem érint. De talán érdemes lenne ennek is utánanézni.
2009. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Bármit is javasolnak neki az orvosok, fogadjon el minden kapaszkodót!Máshol, esetleg nincs neki áttéte?Ilyenkor minden nap, perc számít!Édesanyám 2 hete halt meg, és oktober 30.án diagnosztizálták nála a tüdődaganatot!21 napot élt még utána!Neki csont áttéte , és nyirokmirigy áttéte volt!Ezeket későn vették észre !A kemot meg sem érte!Egyik éjjel leállt a veséje, és elaludt!Szenvedés nélkül!


Így azt tanácsolom a rokonodnak hogy igenis fogadjon el minden segítséget!Nekem 25 évesen kellett az édesanyámat eltemetni, ő ne tegye ki ennek a családját!

2009. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Ha a természetes utat választja ajánlom keresse fel egy Kakun oxigénel dúsitót klubot. Ha érdekel írj priviben megtudom neked adni h hozzátok hol van közeletekben ilyen hely illetve telefonszámot is tudok adni, aztán kifejezeten tűdőbetegeknek van tea COD tea trópusi gyógynövénytea illetve Dr. Dávid Tamás rákkutató professzor a László kórházban lemondott menthetetlen betegeket sikerült jó arányban meggyógyitani illetve élethelyzetükön javitani, és ő tud célzottan infúlziós c-vitamint bejuttatni a szervezetbe.

SAjnos 2004 óta küzdünk a férjemmel a rákkal 56 kemon van túl és számtalan műtéten, jelenleg tűnetmentes. Sajnos már nem lehet kapni de nekünk a Cell Ádám vitacell cseppei segitettek, illetve Golden neo life táplálék kiegészitői. Nem sorolom tovább ha bármiben tudok segiteni írjál, akár ha csak beszélni szeretnél valakivel akkor is szívesen.!!

üdv. K

2009. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Jelenleg tünetmentes,söt hizott is...A véleménye:Nem akarja felkavarni az állóvizet...Fél ha ugymond "megpiszkálják"sokkal rosszabb lesz...
2009. dec. 20. 14:11
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Sajos a mamám okt végén halt meg 4 év után. UGYANEZ volt nála a szitu. Őt műtötték, de a tüdőből már addigra áttétes lett, így inkább nem is írom le mi lett a vége. Szal 4 év. Sajnálom.
2009. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
13:33 vagyok.Én viszont meggyógyultam,mert nem vártam meg,hogy áttétes legyek!!!!
2009. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!