Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 14 éves vizsgálaton mit...

14 éves vizsgálaton mit csinálnak? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Félek a vérvételtől ://

2014. máj. 12. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálaton??
2014. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi komoly nyugi minden rendben zajlik szemvizsgalat, hallás, vizelet, röntgen, ortopédia kb ennyi alkalmassági ez?
2014. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magasság,súly,lúdtalp,gerinc,szív,tüdő stetoszkoppal történő meghallgatása,látás,hallás esetleg.Szerintem csak ezek lesznek.



A suli jellegétől függ hogy van vérvétel,de inkább akkor szokott az lenni ha középsuliba megy valaki és alkalmassági vizsgálatot csinálnak,mert élelmiszerrel kapcsolatos szakra megy pl..Szerintem nem lesz vérvétel.


Fiúknak kellemetlenebb tud lenni sok helyen van fityma,here vizsgálat,de egyik sem kötelező,ha azt mondják hogy ehhez a vizsgálathoz nem járulnak hozzá,akkor nem végzik el.Lányoknál lehet mell vizsgálat,de az sem kötelező,esetleg vannak intimebb vizsgálatok,a szeméremtest megtekintése(szeméremajakak),de ha eddig nem volt a suliba ilyen vizsgálat),akkor most sem lesz.De ezek nem kötelező vizsgálatok,tehát nem kötelezhetnek rá,ha te azt mondod nem veszed igénybe,senki nem fog lefogni és megvizsgálni,de szerintem nem is lesz.De jobb ha tudsz róla hogy ha később találkoznál vele akkor nemet merj mondani.



Bármilyen vizsgálat lenne ha nem egyenként akarnának megvizsgálni akkor a kísérő tanárnak szóljatok hogy egyenkénti vizsgálatot szeretnétek és csak bennt akartok melltartóra vetkőzni.Csak össze kell többen állnotok és szólni,mert néma gyereknek anya sem érti a szavát.

2014. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!