Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A tb az naptol ervenyes...

A tb az naptol ervenyes mikortol elkezdem fizetni? Es az orszag egesz teruleten ingyenes az ellatas vagy csak a sajat korzetunkben?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól a naptól érvényes, ahogy beér a befizetésed. S igen, az ország egész területén ellátnak.
2014. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak a lakcímedhez, meg az ideiglenes lakcímedhez tartozó körzetben látnak el (legalábbis én nem mehettem pl. más házi orvoshoz, mint akihez tartozom). Egyébként meg ha beteg leszel egy másik városban, akkor nem fognak elhajtani és ingyen ellátnak (attól függetlenül, hogy van-e ott lakcímed / ideiglenes lakcímed vagy sem), szóval igen, az egész ország területén ingyenes az ellátás.
2014. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát egy hónapra érvényes, ha egyszer fizeted be

(az adott hónap előtti hónapra érvényes) -

2014. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a napot nézik, hanem a hónapot
2014. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!