Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz kell elmennem,...

Milyen orvoshoz kell elmennem, ha a fenekem vérzik, amikor nagyvécézek? Nem kemény a székletem és minden nap megyek, de olyan, mintha valami repedés lenne, amiből aztán élén piros vér lesz, de csak a papíron, aztán abbamarad.

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, ő majd ad beutalót, ahová kell.
2014. aug. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Valószínüleg aranyér....Attól függ milyen helyen laksz, ha van sebészeti szakrendelés oda... De a háziorvos a legjobb..
2014. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sebészetre kell menni, beutaló nem kell, nekem ott adtak rá kenőcsöt, ha szükséges ő ad majd beutalót proktológiára.
2014. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha repedés érzésed van, akkor lehet, hogy végbélrepedés. Vagy elmész a háziorvoshoz, és ő beutal a belgyógyászatra, vagy pedig ha magánorvost szeretnél, akkor proktológushoz menjél, ő foglalkozik kifejezetten a végbél betegségeivel. Ne ess kétségbe, nekem is volt végbélrepedésem, de megállapították az okát, ajánlottak végbéltornát és krémet. Azóta nincs ilyen panaszom.
2014. aug. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Végbélrepedés lehet, talán egyszer volt kemény székleted, az nehezen gyógyul, majd a sebészeten megmondják, hogy mit lehet vele kezdeni, nekem felírtak egy nagyon jó kenőcsöt, ami 5 nap alatt rendbehozta.
2014. aug. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megpróbálom rögtön a sebészetet.
2014. aug. 21. 09:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Proktológushoz.

Magánnál voltam, talán 5 ezer volt.

2014. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Patikában lehet kapni rá kúpot, krémet
2014. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Am. Igen. És ha nem használ akk doki.
2014. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!