Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kit nevettek már ki a várótere...

Kit nevettek már ki a váróteremben, mert nem tudta, hogy időpontra kell mennie?

Figyelt kérdés
Kit nevettek,már ki a váróteremben,mert nem tudta,hogy időpontra kell mennie?

2014. szept. 25. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez bunkosag, barkit is kinevetni....
2014. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is az és nyugdíjasok voltak meg egy 45éves nő.
2014. szept. 25. 10:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. szept. 25. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen meg nem fordult elo. Olyan viszont igen, hogy bacsika megerkezett elsokent a rendelobe, meg fel oraval a rendeles kezdete elott es szepen, turelmesen vart. Egyre masra hivtak be az idopontra jotteket, o meg mar orak ota ott ult. Amikor elfogyott a turelme, akkor bekopogott es megkerdezte, hogy megis mikor kerul sorra. Az aszisztens kozolte, hogy idopontra van csak rendeles, mara minden idopont foglalt, kerjen egyet masnapra....
2014. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Még nem találkoztam ilyennel, de ha találkoznék, biztos elvenném a kedvét a nevetéstől. A nyugdíjasok biztos nagyon képben vannak és jól ismerik a szabályokat, de én is elég szerencsétlennek érzem magam, amikor elmegyek nagy ritkán egy rendelőintézetbe és nem tudom mi a módi. Sokszor álltam már sorban rossz helyen és sokszor álltam már feleslegesen.

A nyugdíjasokkal amúgy eléggé teli van a tudatom. A háziorvosom asszisztense pl. megengedte, hogy ha csak receptért megyek, nyugodtan bekopoghatok, amit természetesen előzetesen telefonon egyeztetek. Volt, hogy az ajtó előtt egy tucat nyugdíjas tobzódott szó szerint rátapadva az ajtóra. Átnyúltam a fejük felett és bekopogtam, erre kánonban lecsesztek ,hogy nem szabad bekopogni. Le sem szartam, az asszisztens ajtót nyitott erre úgy letámadták az öregek, mint a piranhák. Integettek, mint valami rock koncerten. Az asszisztens is leszarta őket, átnyújtotta a fejük fölött nekem a receptet, azok meg alig kaptak levegőt a bosszúságtól.

De volt olyan is, hogy terhes voltam és a kismamákat nem váratják, azért nem, nehogy elkapjanak valamit a váróban. Na ettől is teljesen rosszul lettek, hogy ahogy odaértem beengedtek.

Az sztk rendeléseken meg mindennapos jelenség, hogy egyik pillanatról a másikra nem tudja a néni, hogy hol a sor vége. Addig araszol melléd és tart fel a dumáival, míg azt veszed észre, hogy már nem mögötted van, hanem előtted. Szóval ezek nevetnek ki?

2014. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én még elé álltam pár ember elé,hogy lássam az orvost és kaphassak egy időpontot,de 6nő máris elkezdett kibeszélni engem,hogy én meg akarom őket előzni plussz még egy terhes nő is.
2014. szept. 25. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!