Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mára hívtak vissza orvoshoz...

Mára hívtak vissza orvoshoz sztk-ba nekem viszont már tegnaptól kellene táppénzes papír. Azt mondták visszamenőlegesen nem tudnak adni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már 1 hete lebetegedtem és múlthéten 2x voltam az orvosnál, és ma kedden rendeltek vissza kontrollra. Múlthétre nem kellet semmilyen igazolás még, csak most hétfőtől kellene, viszont ma azt mondták, hogy ez nem lehetséges, mert tegnapról már nem állítják ki a táppénzes papírt. Mit lehet tenni? Valóban beteg voltam, hétfő mégis igazolás nélkül marad akkor?

2014. nov. 4. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem átvertek. 3 (vagy 2?) napra visszamenőleg tudnak, a háziorvostól tudom, nekem is írt már így, ő mondta.
2014. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, ha már múlt héten is volták orvosnál, akkor annak van valami nyoma, nem? Akkor nem kérdezték meg a táppénzt? Nem akkor szokták, amikor vissza kell menni kontrollra.
2014. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezték múlthéten, hogy kell-e igazolás, viszont akkor őszi szünet miatt mondtam nem kell arra a hétre semmilyen igazolás. Majd ma keddre visszarendeltek kontrollra, mikor én már mondtam, hogy a tegnapi és mai napra már szükségem lenne táppénzes papírra. Erre mondták, hogy a tegnapi napra visszamenőlegesen nem tudnak írni, azt múlthéten kellet volna jeleznem előre, hogy hétfőtől már kelleni fog táppénzes papír.
2014. nov. 4. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Most igazolás vagy táppénzes papír? Suli vagy munka?

Egyébként mondhattad volna múlt héten, hogy arra a hétre nem kell, de erre a hétre igen.

2014. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Iskolába járok, de táppénzes papír kell (gyakorlatok miatt). Igen mondhattam volna, de nem voltam képben, hogy visszamenőleg nem fognak adni úgy, hogy ugyanahhoz az orvoshoz mentem vissza kontrollra. Van bármi megoldás az ügyre?
2014. nov. 4. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig az első jól mondja, pár napra visszamenőleg adhatnak igazolást. én pont ugyanilyen helyzetben megkaptam a hétfői napot is.
2014. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!