Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sosem voltam nőgyógyászati...

Sosem voltam nőgyógyászati vizsgálaton, le fognak tolni?

Figyelt kérdés
Még szűzen megerőszakoltak. Ezek után valahogy nem volt kedvem menni viszont mostmár túl vagyok a 3. ikszen, szeretnék elmenni mert újabban korábban jön meg. Gyereket is szeretnénk már. Viszont egy netes (orvosi) tanácsadó oldalon jól letoltak, amiért eddig nem voltam. El kellene mondanom majd az orvosnak? Félek is, rémtörténetek keringenek a neten. Mi a véleményetek, illetve tudtok a fővárosban akár magán ellátást írni?

2015. febr. 24. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha letolnak mond meg, hogy ettől csak elmegy a kedved, te most segítségre szorulsz. De ők inkább értetlenül állnak a szitu előtt. Nem téged bántanak ezzel. Csak rácsodálkoznak, h ilyen is van.


Egy jó orvos segít. Ha nem érzed jól, biztonságosan nála, keresshetsz másikat. És lesz viszonyítási alapod. Én már váltottam dokit, mert nem volt velem egyenes. Nem személyes indok miatt, hanem szakmai miatt.

2015. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

A bugyogód lesz letolva, nem te.

Amúgy gyerek vagy, hogy félsz, hogy leszid a doktor bácsi? Ha bármi olyat mond, ami neked nem tetszik, kinyitod szépen a kicsi szád és válaszolsz neki.

2015. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hajlamos vagyok bénázni hivatalos helyzetben
2015. febr. 24. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez rólad szól. A doki is érted van ott. Ezért nyugodtan mond meg, hogy izgulsz, de nem azért maradj csöndben mert ciki. Ha kétszer is átgondolvan még mindig kimondanád, és nem sértő, akkor annak ott a helye.
2015. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. febr. 24. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell elmondanod hogy most mész el először nőgyógyászhoz,az ên barátnőm 32 évesen ment el először magán dokihoz,semmit nem kêrdezett a doki,csak azt hàny éves korába jött meg az első mensije és milyen vizsgálatot szeretne,a dr.nő oldalán neten árral együtt fent volt a sima rákszűrés(erre ment),a hüvelyi uh amitnpluszba lehet kérni stb.


Simán mondta a drnő hogy a vizsgàlóàgyhoz menjen oda,vetkőzzön le ês feküdjön fel az ágyra,a lábtartóra felteszed a lábad és a többi már a dr dolga.


Észre sem veszi hogy most mêsz először.

2015. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne beszêlj neki arról,hogy most mész először,de nêz utána a vizsgálat menetênek ,hogy tud pontosan mi is fog történ


_és azt megmondhatod hogy te nagyon félős,izgulos típus vagy.

2015. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!