Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szegeden hol igényelhetem a...

Szegeden hol igényelhetem a TB támogatást?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs hallgatói jogviszonyom, így szeretném igényelni az állam támogatását, míg nincs munkám. Úgy tudom, 1 évre szoktak adni.

Esetleg tudja valaki, hogy ezt hol kell intézni, NAV-nál? Vagy lehet interneten is benyújtani ilyen dokumentumot?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. ápr. 6. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
azt, hogy szegeden hol a NAV iroda, azt nem tudom, de valoban a navnal kell ezt intezni. rakereshetsz a neten, hogy milyen ilyen tipusu formanyomtatvany letezik ehhez, de a legbiztosabb bemenni es szemelyesen intezni. ( ha nincs munkad es nem jarsz suliba sem , akkor idod biztosan van ra). en mindig is jobban preferaltam a szemelyes ugyintezest.
2015. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, csak gondoltam biztosra megyek, hátha valaki már intézett ilyet. :)


Ha valaki más is hasonló cipőben jár:

NAV-ba egyáltalán nem kell menni, a Huszár utca 1. szám alá irányítottak (ahol az Okmányiroda is van), a Hatósági osztályhoz. Ott hatósági bizonyítványt kell kérni TB-hez, és kitöltetnek egy nyomtatványt.

2015. ápr. 7. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!