Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2015-ben valaki komolyan...

2015-ben valaki komolyan belehalhat egy foghúzásba? Lenn folytatom.

Figyelt kérdés
Nem tudom felfogni amit hallottam. Párom ismerőse elment fogorvoshoz,ahol kihúzták a fogát,majd másnap állítólag az ügyeletre ment,mert feldagadt a seb és az egész arca, azóta altatásban tartják,lélegeztetőgépen mert állítólag vérmérgezést kapott. Ez igaz lehet? Tudom,hogy az egészségügy nincs a topon,de ez már durva! Kihez lehet fordulni ha baj van? Vagy ha nem fizetsz meghalsz? :(

2015. ápr. 7. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet annak, hogy a seb elfertőződött, nem kellett feltétlenül az orvosnak hibáznia. Pl. cukorbetegségnél kísérő tünet, hogy a seb nem gyógyul megfelelően, vagy a szervezet fogékonyabb a fertőzésekre.
2015. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát hihetetlen, de a sebek még a mai világban is el tudnak fertőződni. Nagy eséllyel nem az orvos hibázott.

Egyébként még ne temesd szerencsétlent. Az pedig szerencse, hogy hamar felismerték a szepszist, mert sok esetben nehezen diagnosztizálható - látod csak jobb, hogy van orvos és ügyelet.

2015. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!