Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Zuglóban keresek jó háziorvost...

Zuglóban keresek jó háziorvost. Kit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
csak ne a Pattatyust az Ors Vezer ternel... letojja a betegeket es botrany a stilusa.
2015. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak ne a Laposa Tibort válaszd!
2015. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek a tanácsok is jók.

Nekem a Dr Hintalan Kornélt ajánlották, de Ő már tele van, nem fogadott. Még ajánlották Dr. Keczéry Attilát, nála még nem voltam. Róla mi a véleményetek?

2015. máj. 28. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Örs vezér téri háziorvosi rendelő - dr. Szabó Nóra :

En nala vagyok, eleg normalis szerintem, segitokesz is es megprobal utanajarni a betegsegeknek ha ugy veli lehet valami a hatterben, nem csak elkuld egy antibiotikummal haza.



A Kókai Gabriella-rol kevesbe jokat hallottam.

2015. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Voltam Dr. Keczéry Attilál is, de Ő sem vállalt, mondván, hogy nem hozzá tartozom.

Kezd kellemetlenné válni a helyzet. Lassan úgy érzem magam mintha koldulni járnék, pedig állítólag szabad orvos választás van.

Sajnos Dr. Laposához tartoznék, de Őt (biztosan okkal) nem ajánlja senki, sőt ....

Nem tudom mitévő legyek !?

2015. jún. 2. 09:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Én nem ajánlottam a Laposát.

Ha mondjuk 90 éves vagy és csak recept kell,arra jó.

De amúgy amit velem művelt...

Szóval igen, nem ok nélkül nem ajánlom.

Ha érdekel:

Kb 2 hete fájt a hasam, elmentem hozzá. Megnyomkodott, semmi. Azt mondta, biztos reflux vagy fekély. Semmiféle ilyen tünetem nem volt, de nem baj, szerinte ez volt, fel is írt egy nagy doboz gyógyszert. Aztán elmentem nőgyógyászhoz is, aki vérvételre küldött. A fogamzásgátlótól fájt a hasam, amit kb akkor kezdtem el szedni.

A második eset. Kb 1 hete hányingerem volt, éjjel-nappal, plusz még szédültem is párszor. Elmentem hozzá, mert ijesztő volt a helyzet kicsit. Megnyomkodott, meghallgatott, semmi. Na, erre mit mondott?.. .Tuti pánikbetegségem van, menjek el neurológushoz. Adott beutalót. Elmentem. Szervi okok kizárva, 3 féle nyugtató javaslata. :-O Visszamentem a Laposához. Felírta az egyiket. Hazamentem, nem szedtem be, mert mondom ez tuti nem pánikbetegség. Kb akkor kellett volna megjönnie, de nem vártam meg, csináltam egy tesztet, pozitív. Szóval a terhesség miatt volt a hányinger. Mivel papír kellett tőle, így ismét vissza hozzá. Jaaa...hogy én terhes vagyok. Reméli, hogy nem vettem be a gyógyszert. Mondom nem... Ja de menjek el pszichológushoz ettől függetlenül. :-O

Aztán a táppénzes papírért is hozzá kellett járnom. Július volt, 40 fok, ott ültem MÁSFÉL órája a várójában. Jön az asszisztens. Felállok, szépen illedelmesen köszönök: "Jónapot kívánok! Én csak egy táppé..." Erre olyan bunkó hangnemben vakkantotta oda, hogy várni kell, hogy csak néztem... Kb 20 perc múlva bejutottam. L. megmérte a vérnyomásomat, tp papír kitöltve. Amikor mentem ki, nem bírtam ki és mondtam az asszisztensnek, hogy lehetne kicsit kedvesebb is, mert én semmi rosszat nem mondtam. Erre csak meresztette a szemét, de csöndben volt.L. kérdezte, mi volt a baj? Mondtam neki. Erre bunkón: hogy az nem lehet, mert amikor bejelentkezek, akkor rögtön hívnak is, mert terhes vagyok. Mondom nem így volt, mert majdnem 2 órát ott ültem. NEM, nem így volt, engem rögtön hívtak, ne beszéljek összevissza. Aztán egy viszláttal elküldött. Én meg bőgve jöttem ki. Nem az esett rosszul, hogy szerinte hazudtam, hanem amilyen hangnemben beszéltek velem. :/

Meg mástól is hallottam, hogy bunkók voltak vele, meg hogy a L. idiótának nézte, mert nem látható bajjal ment oda, és őt is neurológushoz / pszichológushoz küldte. Teljesen h.lyének néz, lekezel...

Meg hát ugye mi az, h fekélyre ír fel gyógyszert, amikor semmi nem utal arra? Kivizsgálásra sesm küld, meg semmi...

Ajj na mindegy, bocsi, ha hosszú lett. :)

2015. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm "2-es" a bőséges információt.

LE VAGYOK DÖBBENVE, EZ SZÖRNYŰ ÉS ELKESERÍTŐ!

Úgy érzem sürgősen át kell menned valakihez, de kihez?

Mint írtam én is már a két legjobban ajánlott dokinál próbálkoztam, de sajnos nem fogadtak....... :-(((

2015. jún. 2. 12:16
 8/9 jorpet válasza:

Esetleg nézz körül itt, remélem segít!

[link]

2015. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mit tudnátok mondani Dr. Dobos Mártáról?


Esetleg Pálmai Mátyás milyen orvos?


Meghallgatnak, nem néz hipochondernek a kérdéseid miatt, és általában a rendelés időpontját nézve megbízhatóak?


Köszönöm

2019. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!