Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit fognak mandulaműtét előtt...

Mit fognak mandulaműtét előtt csinálni? Miből áll? Utána milyen lesz?

Figyelt kérdés
1 nappal korábban kell bemennem a kórházba mert mandulaműtétem lesz, de majd csak másnap. Mit fognak előtte csinálni? Miből áll a műtét? (Altatásban csinálják) Mennyi idő?
2015. júl. 17. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Előtte szerintem csak megvizsgál az altatóorvos, ez rutinvizsgálat (vérnyomásmérés, súly, stb). A műtét előtt betesznek egy kanült, azon keresztül kapod az altatót, de lehet, hogy maszkkal altatnak majd. A műtét nálam kb fél órás volt, utána nem tudom mennyivel felébredtem, akkor az nem volt kellemes. De csak az első nap volt rossz, amîg teljesen kiment az altató, másnap már ettem, ittam, onnantól kezdve kb 2 hét volt a teljes gyógyulás (torokmandula-műtét volt, az orrmandula után rövidebb ideig tartott a felépülés). De minden ember más, lehet, hogy neked nem fog addig tartani :) nem egy nagy beavatkozás, simán ki lehet bírni, ne izgulj!
2015. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!