Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Medic-Poliklinikával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már kb. 6 éve szenvedek ezzel a nyamvadt ekcémával a kezemen és újabban egy-két lábujjam között is megjelent. Nézegettem ennek a klinikának a honlapját és nagyon érdekelne, hogy van valakinek sikerélménye? Már nem tudom mit kezdjek a bőrömmel, tényleg képesek véglegesen gyógyítani vagy csak átverés az egész?

2015. aug. 16. 00:18
 1/4 anonim válasza:

Én már voltam náluk, cirka három éve, akkor még az ötödik kerültben voltak, mostmár a tizenkettőben találod őket.

Nos én gyomor bélrendszeri problémával és menstruacios görcsök miatt mentem el egy teljeskörű voll vizsgálatra. Kaptam egy halom homepátiás bogyot, ezeket havonta kellett ujra kevergerni, úgyhogy havonta leakasztottak rólam 23 ezret. Őszintén semmi valtozást nem tapasztaltam. Később kiderült hogy a gyomor panaszaim gluten intolerancia miatt vannak- nos ez már valószinúleg akkor is fennált amikor náluk voltam, de meg sem említették hogy ez lehet az ok. Illetve kevetettem velük homepátiás altatót ( gyerekkorom óta rosz alvó vagyok) szedtem szedtem semmi, dühből lenyomtam két komplett fiolat semmi. Mellesleg azóta dormicumot szedek

Szóval nekem csak a pénza

2015. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szóval nekem csak a pénztárcám lett könnyebb, de legalább az orvosok recepcios stb mind kedvesek voltak. Én nem fogok többet hozzájuk menni, de én nem ekcemaval voltam úgyhogy ezügyben nem tudok nyilatkozni. Mindenesetre gondoltam megírom a tapasztalatom
2015. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy leírtad a tapasztalataidat :)

Azért örülök, ha már jobban vagy :)

2015. aug. 16. 01:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Én annak is nagyon örülök, ha valaki ír valamilyen más megoldást!
2015. aug. 16. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!