Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lassan 10 éve van migrénem,...

Lassan 10 éve van migrénem, évről-évre egyre több és erősebb. Immáron két hónapja fáj folyamatosan a fejem, már az alvás is nehezen megy (ha megy). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan napi szinten sírok már, úgy fáj a fejem, szinte mindig bal oldalt, néha jobb oldalt. Mostanában azt vettem észre, hogy néha "vándorol", tehát mozog a fájdalom a fejemben. Hőemelkedésem mindig van, ha előjön a migrén, tegnap már láz is volt, de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is ment. Fényre, szagokra, hangokra nagyon érzékeny vagyok. Kaptam beutalót MR-re, de az másfél hónap múlva lesz esedékes. Én viszont már nem bírom, két hónap alatt teljesen kikészültem. Ha ilyen esetben mentőt hívunk, van rá esély, hogy hamarabb elvégzik az MR vizsgálatot? Bent fognak a kórházban és elvégzik ott? Mihamarabb várom a válaszokat, köszönöm.
2010. márc. 10. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gyorsan hívjatok orvost!
2010. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És lépni sem tudsz tőle, mert olyan mintha sziklát gurítanának a fejedben, mindegy mennyire lassan vagy óvatosan közlekedsz. A lépcsőzés esélytelen, nem bírod. Ha nem sötét szobában fekszel mozdulatlanul, akkor kibírhatatlan. Ilyesmi? Sajnos ismerem. A helyzet nálam is ez volt, kivizsgálások hada, nem találták meg a mai napig a hibát, erős fájdalomcsillapítókon élek évek óta és így lehet élni, messze nem úgy, mint akinek nincs ilyen problémára, de legalább ki tudok menni az utcára. Szóval, igen a kihívod a mentőt, megcsinálják hamarabb, de attól szerintem ne várj csodát, sajnos. Remélem, te szerencsésebb leszel.

Jobbulást!

2010. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én csak attól félek, hogy:

1. Nem vesz komolyan a mentő, nem jön ki

2. Ha ki is jön, hazaküldenek, mondván, hogy lábra tudok állni, akkor nincs komoly baj

3. Ha be is visz a mentő, nem csinálnak hamarabb MR-t


Nem tudom, minek van értelme, vagy hogy egyáltalán van-e értelme itt már valaminek...

2010. márc. 10. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!