Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igényelhetem az emelt családi...

Igényelhetem az emelt családi pótlékot?

Figyelt kérdés

A kislányomnak kiderült, hogy a bal lába fél cm-el rövidebb, mint a jobb. Ezért elferdült a gerince, ortopéd cipőt kellett csináltatni. Nem tudom, hogy igaz-e hogy lehet így erre igényelni az emelt családit?! Aki tud, kérem segítsen. (Fél évente 12 eFt, a cipő, nem mindegy.)

Köszönöm!


2015. nov. 5. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az interneted felevente 18ezer Ft.
2015. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nemtudom, de közgyógynak járnia kell sztem, nekem tesom kapja, de ő súlyosabb betegség miatt, az emelt családi is jár neki, de ugy tudom az együtt van a közgyóggyal, nemtudom, szerintem kérdezz rá dokinál.
2015. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tartósan beteg gyerekeknek jár, és gondolom függ a súlyosságától. de szerintem ha félévente 12ezer, ez nem számit nagy összegnek, jó tudom valakinek igen, de örülj, hogy nem havonta kell ezt kifizetned, azért az sem mindegy. fél év alatt össze lehet gyüjteni ennyit simán.
2015. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!