Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érdekelne leszázalékolást hol...

Érdekelne leszázalékolást hol kell intézni, menyire bonyolult, milyen iratok kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
45-éves nő vagyok,gerinc beteg, 16-éves korom óta. Csak fájdalmaim vannak,több az orvosi papírom ,mint esőben a vízcsepp. Pajzsmirigy beteg vagyok,állandó vérszegény,lumbágóm miatt nem tudok cipelni. teniszkönyököm miatt alig birok írni.Állandó sarok gyulladásom van,amire szteroidot kapok. Mivel depressziós lettem több éve,a sok betegség miatt, állandó idegorvosi vizsgálatra kell járnom,több gyógyszert szedek a bipoláris depresszióra. Minden hónapban bevérzések vannak a testemen,nőgyógyászhoz rendesen kell járnom,mert ciszta,mióma nem múlik ,már kb. 18 éve. Önkormányzatban mondták,érdemes elindítani leszázalékolást. Szerintetek van esélyem? Kívülről nem vagyok olyan lerobbant ember ,mert nem adom fel. Mit kell tenni,mit hol kell intézni ? Minden segítséget szívesen veszek. Köszönöm.

2015. dec. 25. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orvosoddal beszélj erről. Ha ő úgy látja, hogy le kell százalékolnod magad, akkor ő elindítja a folyamatot, és pontosan elmondja mit, hogy és ilyen papírok kellenek hozzá. Ezekkel majd egy bizottság előtt megjelensz ahol elbírálják a leszázalékoláshoz való kérelmedet.
2015. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!