Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megteheti e egy fogorvos az...

Kunsági kérdése:

Megteheti e egy fogorvos az sztk-s rendelésen, hogy nem látja el a fogamat? Mondván: nem nyúl hozzá mert azt már valaki csinálta, hiába mondtam neki, hogy még a katonaságnál volt kb.15 éve.

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, vagyis köteles lenne ellátnia, de inkább azt javaslom válassz másik fogászt
2016. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik nem szeretnek hozzányúlni olyan foghoz, amit más csinált, nekem egy magánrendelésen mondta azt a fogorvosnő, hogy menjek ahhoz aki csinálta a hidamat, híd mellett az ínyem rondán begyulladt. Körzeti fogorvos csinálta, de ahhoz már nem akartam többet járni, mert sok fogamat elszúrt.

Még hisztizett is egy sort, elképedtem, hogy egy magán rendelésen így beszélnek az emberrel.

2016. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Azert nem szeretik megcsinalni, amit egyszer mar csinalt mas, üert az utan nem kapnak penzt az oep-tol. Ergo ingyen munka.
2016. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én sztk-s fogászom mindent megcsinál zokszó nélkül. Meg is lepődnék, ha nem így lenne, a magánnál végképp nem értem, örüljön neki, hogy valaki kifizet neki egy rakás pénzt.
2016. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

"amit egyszer mar csinalt mas, üert az utan nem kapnak penzt az oep-tol. Ergo ingyen munka"


Ez kizárt dolog. Monjuk megszületik egy ember, tíz éves korában be kell tömni egy fogát, aztán x évente cserélni kell azt a tömést. Akkor ha emberünk már 80 éves, akkor is menjen vissza az eredeti fogdokijához, aki azóta már rég nem is él? Biztos, hogy nem így van, ilyen képtelenséget még a magyar egészségügy se tud kitalálni.

2016. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mezőtúron történt az eset,a végeredmény az lett hogy szolnoki szájsebészeten kötöttem ki.Úgy begyulladt,hogy fel kellett vágni az ínyem.Tiszta horror ami itt van!A másik két sztk-s fogorvos is gáz,az egyiknek agyvérzése volt a fél oldala majdnem béna úgy nyúlkál a beteg szájába,hogy közben csöpög a taknya.a másik meg egy állat,az egyik betegének letépte a szájpadlását a húzás közben,és még mindig hagyák dolgozni.Az emberek vidékre járnak át kezelésre inkább...
2016. szept. 18. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Valami oka lehet, hogy felétek ilyen a fogorvosi ellátás, mert mifelénk nagyon aranyos a dr nénink. Ilyen hülyeséget meg nem is hallottam, hogy nem csinál meg valamit, mert előtte a bába már látta a fogaimat. Pedig felénk nagy laktanya van...a férfiak 90% át honvédségi doki kezelte. De már nincs, csak civil.
2016. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem csak a fogorvosoknál van így hanem minden más szakterületen. Egyszerűen nem lehet lelkiismeretesen felelősséget vállalni más kontár munkája után, hogy mi lesz a végeredményt. Ezt nagyon kevés orvos vállalja.
2016. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez pont a lelkiismeret hiánya,volt példa rá,hogy kis gyereket nem látott el a"kedves" doktor.
2016. szept. 20. 21:12
 10/10 anonim válasza:

Velem épp tegnap tette meg ugyanezt a fogorvos a III. kerületi rendelőben, az, akihez körzetileg tartozom!


Megnézte röntgennel, aztán azt mondta, hogy ahhoz menjek, aki csinálta a fogaimat eddig.

Kérdeztem, hogy a legkisebb, lyukat sem tömné be az egyik fogamon? Ahhoz injekció sem kell. Azt mondta nem. Talán a jövő héten...

Ennyi. Mindent megtehetnek.

2016. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!