Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a probléma? A többi...

Mi lehet a probléma? A többi lenn!

Figyelt kérdés

#betegség #férfi #orvos #nőgyógyászat #egészségügyiellàtàs
2016. dec. 28. 12:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Multhonapban voltam vizsgalaton a nőgyogyaszaton és nem mondott semmit a doki !Ugy kb 1hete küldtek egy papirt hogy az elvégzett vizsgalat tovàbbi megbeszélést igényel!
2016. dec. 28. 12:19
 2/12 A kérdező kommentje:
Többször voltam nàla vizsgalaton mert visszatérő hüvelygyulladàsom volt akkor megvizsgalt és az àltalànos ràkszűrést nem csinalta meg irt fel kúpot!
2016. dec. 28. 12:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyet akkor küldenek,ha rákszűrés eredménye nem negatív. Lehet P3,P4. A P3-as eremény nem jelent még rákot. Ezt okozhatja gyulladás a hüvelyben és lehet egy "rákmegelőző állapot" is,ami azt jelenti,hogy nem csak ép sejteket találtak. Ilyen esetben hüvelykúp kúrát kell csinálni ,ami ha gyulladás miatt rossz az eredmény,akkor azt kikezeli. És ezután 3 hónappal kell megismételni a rákszűrést.
2016. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De a ràkszűrést megcsinàlta akkor nem csinàlt volna ràkszűrést mert volt olyan hogy irt ki kupot !
2016. dec. 29. 11:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Kissé értehetelen a fogalmazásod. Most akkor végül is mikor csinált rákszűrséT? Miért vizsgált többször is? Milyen vizsgálat után hívtak vissza? És mikor kaptad a kezelést rákszűrés előtt vagy után? Lehetőleg használj írásjeleket,mert így az egész egybefolyik.
2016. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Nereida3 ***** válasza:
Igen, én sem értem, így nehéz bármit is írni.
2017. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bakteriàlis hüvelygyulladàsom van !Kb6honapmulva kell visszamenni!
2017. jan. 2. 10:38
 8/12 A kérdező kommentje:
Van pàrom és màr ez nem az első hogy hüvelygyulladàsom van koràbban is volt csak mem akarom hogy rámenjen a kapcsolatom!Nem tudom mit mondjak neki màr!
2017. jan. 2. 10:59
 9/12 Nereida3 ***** válasza:
Az a kapcsolat, ami ennyit nem bír ki, nem túl erős... Vetélés, szülés után másfél-két hónapig nem lehet együtt lenni. De vannak alternatívák, éljetek azzal. Terhesség alatt is gyakori a gombás, meg a bakteriális hüvelygyulladás, és olyankor nem csak a másikat fertőzöd meg, hanem még fáj is az együttlét. A másiknak ezt meg kell érteni, nyilván nem tehetsz róla... Hogy mit mondj? Az igazságot. Kérd, legyen türelmes, ez neked sem jó stb. A legrövidebb út az egyenes beszéd.
2017. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért egy ilyen masszív bakteriális fertőzés nem jellemző. Valahonnan mindig visszakapod/"visszaszerzed". Hogyan,milyen irányban szoktad magad WC után megtörölni? Nem az intim részletekre vagyok kíváncsi,de ne szoktatok analisan szexelni?
2017. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!