Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Azt szeretném tőletek kérdezni...

Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy elég ha elmegyek egy Endokrinológushoz?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan problémám,hogy csak minden második hónapban jön meg a menstruációm,de akkor rendesen görcsölök, van vérzés is rendesen és 5 napig tart. Nyáron voltam nőgyógyásznál nem talált semmit,de még ez akkor nem ilyen mértékben volt, maradt ki akkor is meg késett de nem ennyire. És most azt ajánlották nekem,hogy most egyből Endokrinológushoz menjek, mert ő foglalkozik ilyen hormon dolgokkal. Szerintetek menjek oda egyből vagy nem ártana először megint elmennem nőgyógyászhoz?

2017. jan. 20. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel kell beutaló, mindenképp vagy házidoki, vagy nőgyógyász az első kör.
2017. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyél még egy kört a nőgyógyásznál!
2017. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha magán dokihoz megyek akkor is kell?
2017. jan. 20. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy másik nődokihoz mennék+uhra. Ha ott se látnak semmit utána endokrinológus. Ő is vissza fog küldeni a nődokihoz h először ott nézesd meg magad.
2017. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat,minél hamarabb felkeresem a dokiit!
2017. jan. 20. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!