Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel lehet házilag eltüntetni...

Mivel lehet házilag eltüntetni a szemölcsöt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
olló, köröm
2010. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
2010. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vérehulló fecskefű nedvével kell ecsetelni, az leszárítja.
2010. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A ricinusolaj is hatásos.
2010. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Vérrehulló fecskefűvel ingyen van és hidd el biztos hat (tapasztalat)
2010. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. A wartner nekem nem használt ezért szerintem a vérehulló fecskefűvel kezdem először :)
2010. máj. 8. 15:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt kb 4 az ujjaimon. Szüleim le akarták vágatni de én féltem tőle. :S Vettünk rá valami ecsetelő fecskefű-féleséget és nekem attól elmúlt, úgy hogy csak ajánlani tudom. :)
2010. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%

Na, én kaptam egy olyan tanácsot, amitől tényleg elmúlt.

Bár régebben a vérehulló fecskefűtől is elmúlt, de máskor már nem! És a lefagyasztás is bejött egyszer, de drága a cucc hozzá. Ez egy varázsló módszer, aki nem hisz benne, állítólag annak is elmúlasztja, max. 2 héten belül:

Vágy be négyrét egy uborkát (vagy krumplival is hallottam), és gyorsan ásd el a földbe olyan helyen, ahol az eresz alatt az esővíz kis mélyedést vájt valamikor.Jól taposd meg és gondolj arra, hogy ez el fogja "vinni" a szemölcsödet. Ezután ne nagyon nézegesd naponta többször, hogy eltűnt-e már.

Ha több szemölcs van, mindegyiknek kell egy uborka, én kígyóubival csináltam. A bevágást én úgy végeztem, mint a kovászos uborka bevágása, de aki ajánlotta a módszert, teljesen négy darabra szelte valamilyen irányban, talán kereszt alakban.

Ha nem szemölcsről van szó, akkor nem működik a módszer.

Kíváncsi lennék, nemi szervnél vagy méhszájsebnél bejön-e?

Mi kézen alkalmaztuk.

2010. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Javításom:

nem "vágy be", hanem "vágj be"! (Késsel.)

2010. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Wartner. De szigorúan csak végtagon.
2010. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!