Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen szakorvosost kéne...

Milyen szakorvosost kéne felkeresnem ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és egy pár hónapja edzek.

Már korábban is észrevettem, de most főleg feltűnő, hogy az egyik mellizmom olyan mintha "lecsúszott" volna, és teljesen aszimmetrikus a mellkasom.Tudom, hogy az aszimmetria normális, de nem ennyire.

A mellbimbóim egy vonalban vannak, de képeken úgy tűnik mintha az egyik "elállna" ott ahol az izom "lecsúszott".

Házi orvosnak mutattam, azt mondta hogy ő nem látja, hogy gáz lenne, és gerincferdülésem sincs.

Egészen biztos hogy nem bebeszélem magamnak, szeretném egy szakorvosnak megmutatni, de konkrétan milyen szakterület az ami ezzel tudna foglalkozni?

Esetleg ha valakinek vannak tippjei, hogy miről van szó azt is megköszönném ha írna, hogy utána tudjak olvasni legalább.


Sajnálom a buta megfogalmazásokat, nem tudom jobban kifejezni.


2019. szept. 13. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Fájdalmat érzel valahol?
2019. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leginkább ortopéd-traumatológust tudsz felkeresni. Aztán ő megmondja, hogy milyen további vizsgálatok kellenek (pl UH vagy MR) ami kideríti, hogy mi a helyzet.
2019. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!