Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Büdös vagyok? Minden reggel...

Büdös vagyok? Minden reggel letusolok és deot használok. De amikor bemegyek a suliba óra a pad társam mindig elfordítja a fejet. Én nem érzek semmit mit tegyek? Vagy csak bekepzelem? És hogy érezhetem magamon hogy büdös vagyok?

Figyelt kérdés
És nem kérdem meg senkitől hogy büdös vagyok-e. Ezen kívül valaki valamit tud ajánlani

2019. okt. 1. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Van-e lukas vagy törött fogad? Az szájszagot okoz.
2019. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Ha kamaszodsz akkor a hormonvaltozas miatt lehetsz budos. Ez majd isovel elmulik.

Hat amit csinalhatsz: viszel valtopolot/valtopulcsit. Egyreszt amig beersz lehet megizzadsz kicsit es az kesobb erjedni kezd es budos lesz. Ezert beersz elmesz a fiu oltozobe, akar felul le is moskodhatsz kicsit (vigyle egy kismeretu torolkozot is) es ujra befujod magad es a valtopolot veszed fel.


Valts deot, nem mindegyik jo minden embernek. Nekem is volt ami.mellett dogszagu voltam mindegy hova fujtam kentem. Vannak kifejezetten izzadasgatlok, asvanyisosak azok.hatasosabbak. vegyel 2-3 felet markajut es hetvegente teszteld oket. Egyik honaljadra egyiket masikra masikat fujod elmesz kicsit futni bevasarolni aztan megszagolod mindket honaljad vagy suliban nap vegen is megteheted.

Ha sajat budossegedet akarod erezni akkor elotte vegyel fol egy pulovert, szivj friss levegot nehany percig majd utana szagolj be a pulovered es polod ala a honaljadba...ugy erezni fogod.


Neha az is bevalik, ha veszel nedves torlokendot vagy gazdasagosabb a dm-es kamillas babapopsitorlo es szunetekben elmesz a mosdoba es eggyel eggyel alaposan attorlod a honodaljat ha koverkes vagy akkor a hasad es hatad is es ujra befujod magad.


Valtozokni!!! Sokszor a kamaszok laba a rettenetesen budos es azt erezni 3 meterrol is. Megoldas zokni csere gyakran es van sanytol spray ami szagtalanit es fertotlenit azt etenkent a cilo belsejebe kell fujni (be ne lelegezd mert kohogtet).


Es igen lehet kepzeled az egeszet. Siman nem.birja a keped lar ora utan:-).


Amugy miert nem.mered megkerdezni, csak van egy jo haverod vagy baratnod, akihez egyszer, amikor epp ugy gondolod "budosnek" tarthat a padtarsad odamehetsz szunetben es lazán eloadhatod: figyu reggel rohantam es csuromvizre leizzadtam, atvettem masik felsot de folyamatosan ugy erzem mi tha nagyon bdos lennek, legyszi szimatolj mar meg kicsit kozelebbrol hogy erzel budoset vagy izzadsagszagot? Es ha normalis a haver/baratno, akkor erre kozelebb lep esz nehany mely lelegzetet es elmodja igen vagy nem es mennyire ha megjobb fej azt is elarulja maskor is iylen e a szagod😂

2019. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudtok valami jó deot?
2019. okt. 2. 14:22
 4/4 anonim válasza:
A rexona nekem bevált.
2019. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!