Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csontkovacs vagy gyogymasszor?

Csontkovacs vagy gyogymasszor?

Figyelt kérdés

Mivel ulo munkat/tanulast vegzek a testtartasom nem mindig tokeletes. Ezzel csak az a baj, hogy az evek alatt (tobb mint 10 ev) sajnos olyan szintre jutottam hogy faj az ules, az allas minden.

Voltam orvosnal, ahonnan atkuldtem gyogymasszorhoz gerintornara, de nem ert semmit es mar nem tudok mit kezdeni a fajdalommal.

Sportra nincs idom, ezt hozzatennem!


Ha tudtok ajanlani vas megyeben, Szombathely kornyeken jo csontkovacsot, vagy gyogymasszort megkoszonnem!



2019. okt. 21. 22:28
 1/4 anonim válasza:

"Sportra nincs idom, ezt hozzatennem!"


Ez kifogás én műszakolva dolgozok fizikai munkát végezve van hogy vasárnap 1 -kor megyek futni.


Amugy reggel fel kersz fél órával előbb és tornászol.

2019. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
vasárnap hajnali 1 ezt akartam irni
2019. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor mennél masszőrhöz, máris van időd, és akkor inkább ússzál.
2019. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
a doki elküldött röntgenre????????????? ez fontos! engem igen. és itt derült ki hogy scheuermann kórom van
2019. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!