Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha unatkozom nem bírok a...

AnonimusHUN kérdése:

Ha unatkozom nem bírok a kezeimmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha a kezeim nem tudnak mit csinálni elég fura dolgokat csinálok. Például a suliban miközben magyaráz a tanár folyamatosan késztetést érzek arra, hogy csináljak valamit a kezeimmel. Általában a padot firkálom ami egy kicsit segít, de természetesen ez nem jó módszer. Otthon ha TV-t nézek nem unatkozok, de a kezeim akkor sincsenek foglalkoztatva valamivel. Ilyenkor az arcomat kaparászom (amitől csak egyre több pattanásom lesz) vagy a lábamat vakarom (sokszor már véresre). Valamit mindig muszáj csinálnom legalább csak az egyik kezemmel különben nagyon feszült és ingerült vagyok, de sokszor úgy csinálom ezeket a dolgokat, hogy észre se veszem, és másokat szemmel láthatóan idegesít ez a szokásom. Tudtok valami megoldást erre a problémára? Előre is köszönöm a segítséget!

2019. nov. 12. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerezz valami ilyesmit:

[link]

[link]


Én is ilyen vagyok, én vakarózás helyett pl minden létező hajszálat, szöszt "bongyorgatok", vagy az ujjamat rágom úgy, hogy fel sem tűnik. Nekem az egyszerűbb telefonos játékok is beváltak, lefoglalnak úgy, hogy nem kell arra figyelni igazából, de nyilván suliban óra alatt neked ez nem megoldás.

A lényeg, hogy találj valami olyat, ami lefoglalja a kezed, mégsem okoz problémát se neked se másnak.

2019. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2020. febr. 25. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!