Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korán reggel is nyitva tartó...

Korán reggel is nyitva tartó infraszaunát hol találok az Ecseri út metrómegállótól nem messze?

Figyelt kérdés

Munka előtt szeretnék néha infraszaunázni, amikor otthonról dolgozhatok. 8., 9., 19. kerület jön szóba, de a lényeg, hogy ne legyen messze...praktikusan a 3-as metró vonalán és onnan pici séta. Nem lehet túl messze, mert időre haza is kell érnem, de annyira szeretném kihasználni az időt, hogy egy kis luxus legyen néha a hétköznapokban.

Az jó lenne, ha nem kellene mellette valami kondibérletet/jegyet is megvenni, mert mindenre már nem lenne időm.



2020. jan. 29. 18:50
 1/1 anonim válasza:
Én a Gymbox fitness-t tudom ajánlani én oda járok, igaz hogy az már a 20.kerület, deee van csak szauna jegy, nem kell hozzá kondijegy, vagy bérlet, reggel 6-tól nyitva van, az Ecseri úttól talán a 3 villamossal oda jutsz,+ 1pici séta (hülyeséget nem akarok mondani, mert nem bkv-zom, nézd meg) vaaagy fordítva is működik ha esetleg mozogni is akarsz akkor napijegy v bérlet mellé ajándék a szauna. Ja és van infra, finn, és sókabin is. Lehet van neked közelebb eső is, de ezt tudom ajánlani, nekem itt van tapasztalatom,hátha segítség.
2020. jan. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!