Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az üzleteket nem fogják...

Az üzleteket nem fogják bezárni? Senki sem gondol a pénztárosokra, árufeltöltőkre?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom, mert anyukám pénztáros. Már a vírus előtt is mondta, hogy vannak olyanok, akik pl. előtte kifújják az orrukat, és utána akarják odaadni neki a pénzt. Kesztyűt kaptak, de az mire elég?

A pánik miatt 10-szerésre megnőtt a forgalom, emberek százai fordulnak meg. Moziban, színházban létszámkorátozások vannak, de pl. a múltkor a Lidl-ben szerintem simán voltak 100-an egyszerre, ezt miért nem korlátozzák? A piacot is bezárták, pedig az nem zárt tér. Nem értem a logikát...

Sok olyan üzlet van, ahol már van önkiszolgáló kassza, a többit én bezárnám, és korlátoznám, hányan mehetnek be egyszerre. A dolgozóknak pedig maszkot is kéne biztosítani, ha már ekkora veszélynek teszik ki őket...


2020. márc. 16. 03:21
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Tegnap az OBI-ban szájmaszk és kesztyű volt a kasszásokon.
2020. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!