Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az miért lehet, hogy alkohol...

HellHound420 kérdése:

Az miért lehet, hogy alkohol fogyasztás után rendkívül rosszul leszek? Hasi fájdalmaim vannak főként, de nem az az éles, nem görcsös, hanem ilyen tompa de folyamatos. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ezt először egy szilveszteri buli után tapasztaltam ahol lényegében megittam 1 nagy üveg vodkát kólával felöntve, illetve energiaitallal keverve néha. Mikor elkezdett kimenni és józanodtam elkezdett előjönni ez a tompa mérhetetlenül rossz hasi fájdalom amivel nem tudtam mit csinálni, nem kellett hánynom sem de meghánytattam magam hátha jobb lesz, kb 5 percig jobb volt aztán újra visszatért, ezzel körübelül 15 óráig így voltam, semmilyen gyógyszer nem segített rajta.


Aztán tegnap is ittunk pár barátommal kicsit, de ez semmi nem volt a szilveszterihez. 2db kis röviditalos pohár meggyes vodka, 1db sommersby, 1 korty boroskóla. Ennyi után is ugyan azt a fájdalmat éreztem csak kicsit enyhébben, illetve ez a fogyasztás után kb 3-4 órával elmúlt.

16 éves fiú vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 7. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább ne igyál. Energiaitallal kevert piától több ismerősöm rosszul lett.

Simán lehet hasnyálmirigy gyulladás. Az akár életveszélyes is lehet.

2020. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol (acetaldehid) mérgezés egyik tünete.
2020. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát abba kellene hagyni az ivást lehet hogy már a májad jelzi hogy bajvan.
2020. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kólát is mi a francnak keverni alkohollal?
2020. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!