Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki milyen fogyasztó tablettát...

Ki milyen fogyasztó tablettát próbált már ki, kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, a mozgást már bevezettem az életembe, viszont kicsot szeretném gyorsítani a folyamatokat. Sokat olvastam a neten a különböző "fogyasztó tablettákról", viszont mivel elég drágák szeretnék több véleményt meghallgatni. A zöldteára is gondoltam, mivel az is fokozza az anyagcserét, de nem tudom mi lenne a megfelelő táplálék kiegészítő, ezért kíváncsi lennék a vélemémyeitekre!

2020. máj. 18. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos bele kell nekünk kövéreknek törődnünk, hogy nincs fogyasztószer. Az egyedüli út a kevesebb kalóriabevitel, mint amit a szervezeted felhasznál. Minden más kamu, paleo, szinválasztó, este nem eszek, satöbbi. Sajnos ez van. Kegyelten példa, de a táborokban tartott foglyok sem szedtek tablettákat, hanem egyszerűen nem kaptak eleget enni. Ez van.
2020. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Anorexiás voltam 15 évig, az adipex retard vált be a legjobban, évekig szedtem, csoda hogy élek. Ma már nem kapható az igazi fentermintartalmú. Sibutramine és pajzsmirigyhormon, koffeintabletta volt még amit szedtem, ezek szerintem nem értek semmit.

A legnagyobb jószándékkal mondom, hogy ne szedj ilyesmit, testileg és lelkileg is!!! tönkretesz.

2020. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen tabletta -mindegyik csak átverés- ami fokozza a zsírégetést, anyagcserét. Az meg nem megoldás, hogy tönkreteszed az emésztésed, az állandó hashajtással. Ami beválik, az az, amit #1-es írt, kevesebbet kell enni.
2020. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adipex
2020. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vannak zsírégetést elősegítő tabletták, azok hatásosak, de csak akkor ha edzel is mellette rendszeresen cardio-t. Természetesen a táplálkozásban is kell változtatni.
2020. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 18. 12:03
 7/7 Ingyenkaktusz06 válasza:
27%

nem fogyasztó tabletta, hanem "gyomortömítő", skinny gummy cukorka, el kell rágni és rengeteg víz, nasinak vagy étkezés előtt/helyett lehet bevenni, a víz hatására megnő a gyomrodban és folyékony lesz, nem lesz hely annyi ételnek. Glutén-laktóz-cukormentes, én ezt használom.

13L

2020. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!