Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan aludni? Hogyan tudnám kipihenni magam?

Figyelt kérdés

Mindig is voltak problémáim az alvással, de mostanra már borzalmas. Amióta nincs suli átálltam a késő este fekvésre és a korai kelésre. Tart ez általában éjfélig, max 2-ig és ilyenkor alszom 7-8-9 órát. A mennyiséggel nem lenne gond, szerintem ez nem okozhat problémát, de mindig fáradtan kelek fel (ha iszok kávét ha nem), délutánig pedig olyan vagyok mint a mosott sz*r. Ez már csak azért is gond mert nem tudok semmire odafigyelni a kialvatlanság miatt, nyilván borzalmas érzés és már nagyon elegem van. Okozhatja ezt az hogy csak szellemileg fáradok el, fizikailag nem? Vagy lehet kényelmetlen a matracom? Mit tegyek?

(Nem számít de 16/F)



2020. júl. 15. 10:35
 1/2 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen, hogy sokat aludtam. Es megis faradt voltam reggel (10-12 ora) probald meg ugy hogy minden nap ugyan abban az idoben kelsz fel es ugyan akkor fekszel le, itt arra gondolok hogy pl lefekszel este 9-10 korul vagy 11, es reggel 6-7-8 korul felkelsz, ha igy csinalod folyamatosan nem fogod azt erezni hogy faradt lennel, meg hasonlok. Nekem bevalt :)
2020. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden nap kb ugyan olyan időben fekszem le, éfjél-1-2 körül és 8-9 körül kelek fel mindig.
2020. júl. 15. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!