Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sminkbe alvas egyszeri alkalom...

PearlTheCrystalGemHU kérdése:

Sminkbe alvas egyszeri alkalommal a baratomnal?

Figyelt kérdés

Hogyha egy ejszaka sminkben aludnek a baratomnal, nagyon nagy gaz lenne?

Reggelre milyen allapotban lenne, ujra kene kennem az alapozot vagy nem es turheto marad? Koszonom elore is a valaszokat.

16/L



2020. júl. 27. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Egy alkalommal nem lesz szennyezett, oreg a borod, csak a szempillafestek morzsai esetleg a szemedbe mennek es irritaljak.

Egeszsegugyi kerdesedre pontos valasz nem adhato, mert a smink termeszetetol es minosegetol fugg minden.

2020. júl. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon gáz, reggel úgy néznél ki mint a panda, már ha neked a smink nem csak alapozóból áll.
2020. júl. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazabol tust szoktam hasznalni meg szempillaspiralt. A tusvonalam mindig ilyen darabokban jon le, mert ugye raszarad a borre. A szempillaspiral lehet max problemas, de abbol ha vizallot hasznalok szerintem nem jon le.
2020. júl. 28. 07:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Összekened a párnát, mosd le inkább és reggel kend újra, ha szép akarsz lenni.
2020. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Félsz smink nélkül mutatkozni a barátod előtt?

Hm valahol megértem a lányok mindig meg akarnak felelni tudom milyen, de ezért ne roncsold a böröd nagyon káros sminkben aludni, és sokkal csúnyábban néznél ki reggel összekent morzsolt csipa keverékes szemekel, és kopott alapozóval.

Inkább legyél természetes és mosolyogj, aludj nála egy kis nesszerben vidd magadal a smink cucaid és reggel sminkeld ki magad.

2020. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyire rossz a helyzet?
2020. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmi onbizalmam. Es szerintem nagyon rusnya vagyok.

De amugy igen eleg pattanasos vagyok, de mar szedek ra gyogyszert.

2020. júl. 28. 22:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!