Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nice hair vagy O'rising...

Nice hair vagy O'rising hajgyógyászatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Érdekelne olyanok véleménye, akik már voltak valamelyik helyen kezelésen. Volt valami változás? Segített a kezelés, ha igen kb mennyi idő után? Az árak is érdekelnének :)

Ha esetleg vam valami bevált módszer ami segített visszanöveszteni a hajatokat, azt is szívesen fogadom :)

21/L


2020. aug. 11. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:

O’risingról tudok véleményt mondani: több éve voltam náluk hajhullás miatt. A kezelés abból állt h megmosták minden féle samponnal a hajam, majd a nő elkezdte dörzsölni maszírozni a fejem, mondván ettől kevésbé fog hullani a hajam. Rengeteg hajam hullott ki ettől a dörzsöléstől... rengeteg sampont + kencét ajánlottak, amiket én hülye meg is vettem, de mondanom sem kell semmit nem használtak.

Nem tudom te milyen problémával mennél, de ha a hajad hullik tudd h 90%-ban nem kencék vagy samponok fogják elmulasztani. Mivel a problema nagy reszben belulrol jon. Kiveve ha nincs latszolag baja a fejborodnek, ami okozhatja a hajhullast!

2020. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!