Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naturland nyugtató tea?...

Naturland nyugtató tea? Használtátok már? Milyen? Hatásos?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasznltam azthiszem,de olyan régen nem emlékszem rá. De bármelyik nagyobb üzletben veszel borsmentát olcsóbb és sz.tem elég hatásos. Én legalábbis jól bealszom tőle.(Alvásproblémáim vannak).
2010. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem ezt a teát,de nyugtatásra jó a citromfű,az orbáncfű és a macskagyökér.
2010. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 haggaimester ***** válasza:

A Naturland - os nyugató tea nagyon hasznos; ideges álmatlanság;ideges feszültség;depresszió csökkentésére megszüntetésére.

-Csak készítsd el úgy ahogyan rá van írva a dobozára;valamint kitartóan kúraszerűen kell szedni..nekem bevált:)

2012. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 a800 válasza:
Jó a Naturland, de sokkal jobb a Herbáriás szerintem...több okból is...! Ha az összettételt nézzük a herbáriában több minden van, de ha ez valakit nem győz meg, nézzük meg, hogy melyik éri meg jobban... Nos a naturlandos 25 filteres, azaz 25x1,5g (1290-ért láűttam), a herbáriás 100g-os (990,-) Egy evőkanálnyi adag, kb 3 g-ot tesz ki, így egyszerűen kijön, hogy kb. 66 db filternek megfelelő mennyiség... nem akarok ellenreklámozni, de egyértelműen a herbária a jobb... =) És hatásosabb mint a Naturland én, azt is próbáltam mikor kaptam pár filtert. =)
2012. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!