Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Daganaton átesett férfi...

Daganaton átesett férfi befolyással lehet a tervezendő babára?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy felépült belőle, de később babavállalásnál jelenthet ez kockázatot?
2020. dec. 6. 22:19
 1/4 anonim válasza:
Szerintem erre az orvos tud 100%-os választ. Van ugye amikor valaki rákos, eltűnnek ezek a szövetek és évekkel később újra megjelennek ezek. Nem megijeszteni szeretnélek, ezeket hallottam, hogy valakinél ezek történtek meg. De inkább egy orvost kérdezz meg. Jó egészséget nektek és gratulálok neki, hogy felépült belőle!❤️
2020. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia, az attól is fûgg, milyen daganata volt! Ki heverte teljesen a betegsègèt. Hogy èrzi magát pszichèsen. Tud e vállalni egy gyermeket vagy nem áll kèsz mèg rá a betegsège legyengitette e az idegeit. Nem egyszerû ez a kèrdès, mert nem irtad, hogy mikor volt ez a betegsège a ferfinak, hogy tudott meggyógyulni, esetleg Cemon esett át, vagy erôs gyógyszereket szedett talán. Ez mind nagyon fontos tènyezô lenne a válasz helyes megválaszolása èrdekében. Legyszives ird meg, ha ugy gondolod privátban. Minden jót!
2020. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit több, mint 10 éve volt.
2020. dec. 6. 22:55
 4/4 anonim válasza:
Akkor szerintem nem sok befolyásolás lesz. De függ a betegségtől. Az én ismerősömnek veseproblémája van és a fia örökölte és az ő gyereke is.. milyen betegsége volt?
2020. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!